728x90 AdSpace

14 de gen. 2010

Distribució de places per especialitat (oposicions 2010)

El gener del 2010 el Departament d'Educació obre una convocatòria per a la realització de proves per a la provisió de 3.990 places de funcionariat docent del cos de mestres.

Distribució de places per especialitat  [PDF, 12,27 KB.]

La distribució d'aquestes places per especialitats, i la determinació de les places de reserva, si escau, és la següent:
L=procediment d'ingrés lliure; R=reserva per a aspirants amb discapacitat; T=total.

Cos de mestres

CodiEspecialitatLRT
ALLAudició i llenguatge47350
PEFEducació física38020400
INFEducació infantil950501000
PRIEducació primària1425751500
PANIdioma estranger: anglès38020400
PMUMúsica32317340
EESPedagogia terapèutica28515300
  Total37902003990

  • Comenta amb Blogger
  • Comenta amb Facebook
Item Reviewed: Distribució de places per especialitat (oposicions 2010) Rating: 5 Reviewed By: .
Scroll to Top