728x90 AdSpace

28 de febr. 2018

Oposicions docents: Publicació dels tribunals




Publicació de la resolució que nomena els tribunals que han de jutjar el concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats. 




D'acord amb el que estableix la base 5 de l'annex 1 de la Resolució ENS/2742/2017, de 21 de novembre, per la qual es convoca concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats,

Resolc:

—1 Nomenar els tribunals que han de jutjar el concurs oposició per a l'ingrés i accés a la funció pública docent i per a l'adquisició de noves especialitats, convocat per la Resolució ENS/2742/2017, de 21 de novembre, la composició dels quals es detalla a l'annex.

—2 Els membres dels tribunals tenen dret a la percepció de les assistències previstes al Decret 138/2008, de 8 de juliol, d'indemnitzacions per raó del servei.

—3 Els membres dels tribunals estaran subjectes a les causes d'abstenció i recusació que preveuen els articles 23 i 24 de la Llei 40/2015, d'1 d'octubre de règim jurídic del sector públic.

Barcelona, 21 de febrer de 2018

José Ignacio García Plata
Director general de Professorat i Personal de Centres Públics


Annex

Cos: Mestres

Especialitat: Audició i llenguatge

Tribunal titular número 01
President/a: Jordi Sabate Peiro
Vocal 1: Elisenda Martínez Argente
Vocal 2: Maria del Mar Castan Serentill
Vocal 3: Nàiade Carreras Ribas
Vocal 4: Lucia Reyes Caballero

Tribunal suplent número 01
President/a: Teresa Miret Rial
Vocal 1: Montserrat Sans Sastre
Vocal 2: Anna Carrete Bello
Vocal 3: Marta Jorba Pamies
Vocal 4: Marina Olomi Sanmartin

Tribunal titular número 02
President/a: Lourdes Pons Jacas
Vocal 1: Cristina Gil Ibars
Vocal 2: Anna Turro Planellas
Vocal 3: Maria Pilar Fontas Espinet
Vocal 4: Roser Frigola Forga

Tribunal suplent número 02
President/a: Meritxell Cervantes Farre
Vocal 1: Rosario Valle González
Vocal 2: Rosa Maria Tardiu Cortada
Vocal 3: M. dels Angels Massafont Soler
Vocal 4: Sandra Fernández Paris

Tribunal titular número 03
President/a: M.Elena Ardanuy Peris
Vocal 1: Carmen López López
Vocal 2: Susana Gòdia Ortega
Vocal 3: Cristina Escolà Queralt
Vocal 4: Xavier Pujades Pi

Tribunal suplent número 03
President/a: Judith Muñoz Borras
Vocal 1: Cristina Boronat Olivart
Vocal 2: M.Teresa Balsells García
Vocal 3: M.Mercè Espachs Montalà
Vocal 4: Meritxell Cardona Sánchez

Tribunal titular número 04
President/a: Patricia Terradellas Mare
Vocal 1: Meritxell Nogues Rubio
Vocal 2: Roser Freixes Abella
Vocal 3: María Teresa Allepuz Martínez
Vocal 4: Pilar Aleza Ros

Tribunal suplent número 04
President/a: Emilio Jesus Cadenas Diego
Vocal 1: Maite Zazpe Pérez De Ciriza
Vocal 2: Ana Corbalán Franch
Vocal 3: Maria Nieves Puig Pla
Vocal 4: Ana Isabel Navarro Ávila

Tribunal titular número 05
President/a: M.Mercè Montane Giralt
Vocal 1: Eugenia Artigas Agusti
Vocal 2: Enriqueta Gutierrez del Pozo
Vocal 3: Montserrat Casas Rojas
Vocal 4: Cristina Tadeo Serrano

Tribunal suplent número 05
President/a: Anna Pérez Pla
Vocal 1: M. Dolores Muñoz Rovira
Vocal 2: Nadia Terrats Forn
Vocal 3: Maria José Asta Garcia
Vocal 4: Maria Jesus Soriano Orero

Tribunal titular número 06
President/a: Sonia Fernández Cuenca
Vocal 1: Silvia Pedret Garcia
Vocal 2: Maria Teresa Torrents Lombarte
Vocal 3: Alba Sánchez Franco
Vocal 4: Olga Banús Calza

Tribunal suplent número 06
President/a: Elisabet Barnils Castany
Vocal 1: Marina Rossignani de Stefani
Vocal 2: Pilar Viana Gorriz
Vocal 3: Montserrat Salvador Gali
Vocal 4: Anna Agudo Armengou

Tribunal titular número 07
President/a: Jordi González Ramirez
Vocal 1: Rosa Soler Bonet
Vocal 2: María Dolores García Crespín
Vocal 3: Carmen Sonia Pano Lanau
Vocal 4: Mireya Marta Carreras Puvill

Tribunal suplent número 07
President/a: Concepcion Creus Pascual
Vocal 1: Sonia Ramos Prados
Vocal 2: Helena Collado Arasa
Vocal 3: Eva Nuñez de Arenas Arribas
Vocal 4: Marta Borras Casellas


Especialitat: Llengua estrangera anglès

Tribunal titular número 01
President/a: Salvador Rodríguez Almendros
Vocal 1: Maria Amparo Esterlich Espi
Vocal 2: Gemma Burgues Fernández
Vocal 3: Alberto Queixalos Sanz
Vocal 4: Anna Botey Galindo

Tribunal suplent número 01
President/a: Daniel Nebot Luna
Vocal 1: Elisenda Barberà Batlló
Vocal 2: Marta Plasencia Martin
Vocal 3: Paula Azpeitia Lazaro
Vocal 4: Oscar Jesus del Estal Martínez

Tribunal titular número 02
President/a: M. Rosario de Antonio Garcia
Vocal 1: Laia Perales Sugrañes
Vocal 2: Hector Rodríguez Flores
Vocal 3: Margarita Soto Corcoy
Vocal 4: Asuncion Roman Saiz

Tribunal suplent número 02
President/a: Noelia Vargas Alonso
Vocal 1: Raul Martínez Robles
Vocal 2: Miriam Loba López
Vocal 3: Gema Jorda Picon
Vocal 4: Olga Martin Matas

Tribunal titular número 03
President/a: Marta Ponti Alemany
Vocal 1: Georgina Martí Espinet
Vocal 2: Olga Maria Flores Tarradas
Vocal 3: María José Gori Ruiz
Vocal 4: Maria Teresa Blanca Sánchez

Tribunal suplent número 03
President/a: Salvador Galofre Monleon
Vocal 1: Anna Maria Foy
Vocal 2: Maria Luisa Abad Álvarez
Vocal 3: Julia Luisa Maqueda Dael
Vocal 4: Ana Maria Morera Ingles

Tribunal titular número 04
President/a: Jessica Ribas Garcia
Vocal 1: Sara Cuesta Yuste
Vocal 2: Sandra Martin Juanola
Vocal 3: Cristina Moya Montull
Vocal 4: Anna Trull Marti

Tribunal suplent número 04
President/a: Anna Rodríguez Palou
Vocal 1: Maria Alba Boix Jorda
Vocal 2: Laura Jornet Lazaro
Vocal 3: Yolanda Zaragoza Peña
Vocal 4: Núria Figueras Sastre

Tribunal titular número 05
President/a: Núria Bosch Ramirez
Vocal 1: Ana Isabel Castro Maza
Vocal 2: Masa Kamenjasevic Kucukalic
Vocal 3: Maria Codina Forcada
Vocal 4: Gloria Sancho Urda

Tribunal suplent número 05
President/a: Magalí Masó Ribera
Vocal 1: David Prohias Massaguer
Vocal 2: M. de les Neus Canyelles Grifoll
Vocal 3: Montserrat Martin Pareja
Vocal 4: Herminia Cullell Peracaula

Tribunal titular número 06
President/a: Núria Calvís Palau
Vocal 1: Ángel Ibaceta Solanilla
Vocal 2: Anaïs Lores Torruella
Vocal 3: Sílvia Aixalà Sorolla
Vocal 4: Laia Cequiel Mir

Tribunal suplent número 06
President/a: Noemí Montull Segarra
Vocal 1: Meritxell Font González
Vocal 2: Raquel Calucho Masot
Vocal 3: Sònia Bonjorn Santesmases
Vocal 4: Laia Muñoz Ribes

Tribunal titular número 07
President/a: Laura de Frutos Garriga
Vocal 1: David González Mata
Vocal 2: Concepció Mayoral Montiel
Vocal 3: M.Neus Solanes Grau
Vocal 4: Íngrid Morreres Mesalles

Tribunal suplent número 07
President/a: Marcel Pané Fàbregas
Vocal 1: Eduardo-G. Teixidó Ibáñez
Vocal 2: Araceli García Triana
Vocal 3: Xavier Sangenís Campos
Vocal 4: Teresa Subirà Forcada

Tribunal titular número 08
President/a: M.Esperança Amill Rocamora
Vocal 1: Maria Elena Pablo Novales
Vocal 2: Maria Teresa Lacueva Gili
Vocal 3: Joana Maria Huguet Fite
Vocal 4: Iñigo Lahera Loredo

Tribunal suplent número 08
President/a: Juan Agustin Serra Sanchis
Vocal 1: Maria Franco Cabre
Vocal 2: Marta Rabaso Merino
Vocal 3: Carles Salvat Armengol
Vocal 4: Paz Belanche Alonso

Tribunal titular número 09
President/a: Pilar Olivares Aguilar
Vocal 1: Raul Martínez Verdun
Vocal 2: Lorena Herrero González
Vocal 3: Josefina Abrie Parera
Vocal 4: Montserrat Toda Savall

Tribunal suplent número 09
President/a: María Carmen Hernández Tejerina
Vocal 1: Maria del Mar Sole Duarte
Vocal 2: Marta Mateo Forne
Vocal 3: Marta Cuevas Cots
Vocal 4: Ricardo Pérez Puga

Tribunal titular número 10
President/a: M.José Roda Sanz
Vocal 1: Elisa Garrigosa Canivell
Vocal 2: M. Montserrat Sabater Bertomeu
Vocal 3: Rut Guardiola Ferre
Vocal 4: Mireia Subirats Aixart

Tribunal suplent número 10
President/a: M. Alba Vallverdu Esteve
Vocal 1: Abigail Garcia Abrodos
Vocal 2: Eva Roca Pares
Vocal 3: Anna Maria Soler Castella
Vocal 4: Mireia Lleixa Curto

Tribunal titular número 11
President/a: Maria Lourdes Sotelo Álvarez
Vocal 1: Alexandra Reyes López
Vocal 2: Begoña Balaña Alonso
Vocal 3: Eva Sisó Maestre
Vocal 4: Rafael Otaduy Onagoitia

Tribunal suplent número 11
President/a: Maria Dolores Gilbert Muntada
Vocal 1: Cristina Cabanellas Carballo
Vocal 2: Elsa Costa Miracle
Vocal 3: Veronica Casal Prospero
Vocal 4: Carlos Fernández Viso

Tribunal titular número 12
President/a: Alicia Aguilar Sanz
Vocal 1: Susana Borrallo Barco
Vocal 2: Agnès Doncel Claret
Vocal 3: Marina Ramos Royo
Vocal 4: Juan José Paniagua Cordero

Tribunal suplent número 12
President/a: Anna Rodergas Mir
Vocal 1: Karen Onwuka García
Vocal 2: Maria Elena Rius Yustos
Vocal 3: M. José Duarte Calderón
Vocal 4: Angel Garcia Rebollo

Tribunal titular número 13
President/a: Maria Ines Rosado Valdivia
Vocal 1: Raquel Rodríguez Fernández
Vocal 2: Maria Dolores Fernández Anguis
Vocal 3: Alicia Arcalis Vidal
Vocal 4: Joan González Matarin

Tribunal suplent número 13
President/a: Ana M. Prieto Estrada
Vocal 1: Maria Nieves Latre Moya
Vocal 2: Lidia Ortiz Guarch
Vocal 3: Judith Sureda Nieves
Vocal 4: Javier Jimenez Martin

Tribunal titular número 14
President/a: Maria Isabel Graells Alemany
Vocal 1: Francisco J Gimenez Companys
Vocal 2: Laura Prieto Martínez
Vocal 3: Nancy Ruth Juailler Mateo
Vocal 4: Montserrat Bou Rosello

Tribunal suplent número 14
President/a: Dulce Nieves Lacueva Moreno
Vocal 1: Pilar Zafra Garcia
Vocal 2: Maria Pilar Batuecas Montero
Vocal 3: Vanessa Juan Guisado
Vocal 4: Ignacio Martin Roca

Tribunal titular número 15
President/a: Pilar Capella Miranda
Vocal 1: Maria Carmen Amor Pino
Vocal 2: Soledad Garcia Salido
Vocal 3: Sandra Cañada López
Vocal 4: Victor Manuel Moreno Sares

Tribunal suplent número 15
President/a: Laura Senar Pellicer
Vocal 1: Laura Sola Arnauda
Vocal 2: Maria Blanca Garcia Robles
Vocal 3: Anna Masferrer Lletjos
Vocal 4: José Diego Garcia Cruz

Tribunal titular número 16
President/a: Rosa Sabates Garcia
Vocal 1: Antonio María Gómez Hidalgo
Vocal 2: Francisco Javier Vinagre González
Vocal 3: Inmaculada de Tomas Ventura
Vocal 4: Anna Corominas Gener

Tribunal suplent número 16
President/a: Ana Sánchez Rossell
Vocal 1: David Garcia Cuenca
Vocal 2: Núria Mendez Masnou
Vocal 3: Sandra Justicia Leiva
Vocal 4: Esther Serramia Sánchez

Tribunal titular número 17
President/a: Emma Rodríguez Terradellas
Vocal 1: Maria Galera Cazorla
Vocal 2: Yolanda Vila Agudo
Vocal 3: Pilar Claramunt Benitez
Vocal 4: Maria Carmen Pérez Rivero

Tribunal suplent número 17
President/a: Josefina Garcia Alamillo
Vocal 1: Silvia Tarda Serrano
Vocal 2: Pamela Cocera Lorente
Vocal 3: M. Assumpció Bacardit Vall
Vocal 4: Irma de Arcos Lafont


Especialitat: Música

Tribunal titular número 01
President/a: Rosa Maria Girbau Vila
Vocal 1: Montserrat Rovira Cabre
Vocal 2: Assumpció Cornella Medrano
Vocal 3: Olga Gil Bel
Vocal 4: Silvia Gracia Canonigo

Tribunal suplent número 01
President/a: Lorena Sanchis Tormo
Vocal 1: Carla López Ferrer
Vocal 2: Davinia Pérez Navarro
Vocal 3: Rosa Anna Berenguer Pérez
Vocal 4: Cristina Amengual Barrera

Tribunal titular número 02
President/a: Núria Viñals Artigas
Vocal 1: Laia Guillén Salla
Vocal 2: Lourdes Cuixart Costa
Vocal 3: Jaume Miranda Prats
Vocal 4: Felix Salazar Rodríguez

Tribunal suplent número 02
President/a: Carlos Valero Ortiz
Vocal 1: Carolina Berges Furió
Vocal 2: Elena Timon Barcelo
Vocal 3: Elisenda Camí Pérez
Vocal 4: Raúl Fernández Bobes

Tribunal titular número 03
President/a: Josep Maria Garcia Balda
Vocal 1: Marta Soler Ferrer
Vocal 2: Àlex Carrera Llinàs
Vocal 3: Josep Antoni Garcia Cañadas
Vocal 4: Rosa Maria Oliveras Cateura

Tribunal suplent número 03
President/a: Antonio Vicente Mateu Pastor
Vocal 1: Gemma Ginastera Bartrina
Vocal 2: Josep Prats Tarsa
Vocal 3: Xavier Alsina Puig
Vocal 4: Joan Fontbernat Mach

Tribunal titular número 04
President/a: Gerard Ros Sala
Vocal 1: Marta Reixach Ferres
Vocal 2: Gemma Pla Padros
Vocal 3: Cristina Gallo Badosa
Vocal 4: Clara Banet Castellà

Tribunal suplent número 04
President/a: Dolors Corco Soy
Vocal 1: Maria Esther Garmon Roura
Vocal 2: Elisabet Mestre Dalmau
Vocal 3: Anna Figueras Ventura
Vocal 4: Meritxell Aran Gibert

Tribunal titular número 05
President/a: Elena Relancio Ballester
Vocal 1: Anna Borrego Claveria
Vocal 2: Olga Niubó Sala
Vocal 3: M.Pilar Miñarro Gómez
Vocal 4: Rubén Besora Oró

Tribunal suplent número 05
President/a: Xavier Farré Ropero
Vocal 1: Robert Llurda Betorz
Vocal 2: Núria Antó Pérez
Vocal 3: Núria Lordan Pujol
Vocal 4: Marta Badia Torné

Tribunal titular número 06
President/a: Albert Soro Ausin
Vocal 1: Betlem Salomó Molons
Vocal 2: Ariana Roca Gayete
Vocal 3: Salvador Miro Cogul
Vocal 4: David Dempere Pérez

Tribunal suplent número 06
President/a: Marta Jerez Fernández
Vocal 1: Laia Llorens Rofes
Vocal 2: Maria Massana Cabre
Vocal 3: Javier Juncosa Bustos
Vocal 4: Xavier Idiarte Balada

Tribunal titular número 07
President/a: Carlos Catalán Serrano
Vocal 1: David González Sánchez
Vocal 2: Angela González Garzon
Vocal 3: Edelmira Corbella Domenech
Vocal 4: Luis Badia Martínez

Tribunal suplent número 07
President/a: Raul Bejar Teruel
Vocal 1: Anna Peret Quintana
Vocal 2: Ana Maria Cerezo Povea
Vocal 3: Marcel Alsina Delcor
Vocal 4: José Maria Gracia Herrero

Tribunal titular número 08
President/a: Isabel Abarca Garcia
Vocal 1: Claudi Serra Anguera
Vocal 2: Rosana Vives Borras
Vocal 3: Sara Igual Herrero
Vocal 4: Maria Amparo Pellicer Cebolla

Tribunal suplent número 08
President/a: Ana Orti Jorda
Vocal 1: Laia Reverte Queral
Vocal 2: Judith Jovani Sancho
Vocal 3: Joan Joaquim Cid RuPérez
Vocal 4: Elisabet Aguilo Galceran

Tribunal titular número 09
President/a: Montserrat Pedrola Aliart
Vocal 1: Jesus Iglesias González
Vocal 2: Josefa Palacio Espasa
Vocal 3: Núria Sarrablo Sánchez
Vocal 4: Maria Elena Cerda Ferrer

Tribunal suplent número 09
President/a: Joan Lluís Ceprià Honorato
Vocal 1: Maria Joaquina Urrea Garre
Vocal 2: Ana Belén Fusté Capdevila
Vocal 3: Maria José Lorenzo Cantón
Vocal 4: Albert Sanjuas Cuxart

Tribunal titular número 10
President/a: Monica Sola Isanta
Vocal 1: Alba Domingo Hervera
Vocal 2: Jesús Costalago Pallàs
Vocal 3: Anna Puignero Ferrer
Vocal 4: Carme Mir Graell

Tribunal suplent número 10
President/a: Anna Garces Zapateria
Vocal 1: Elena Leal Paya
Vocal 2: Montserrat Marcos Aldea
Vocal 3: Cristina Pérez Moreno
Vocal 4: Vicente Fabrega Santamaria

Tribunal titular número 11
President/a: Juan Bartra Pastor
Vocal 1: Laura Martínez Cabanas
Vocal 2: Sara Balat Mendoza
Vocal 3: Manuel Raventos Cuyas
Vocal 4: David Garcia Prats

Tribunal suplent número 11
President/a: Francesc de Pau Torner Redondo
Vocal 1: Marta Grane Oro
Vocal 2: Elisabet Dotras Puig
Vocal 3: Daniel Cardenal Espinosa
Vocal 4: Joan Martin Pay

Tribunal titular número 12
President/a: Josefina Haro Gall
Vocal 1: Mònica Sánchez Miralles
Vocal 2: M. Mercè Guarro Bartrolí
Vocal 3: Oreto Cuenca Garcia
Vocal 4: Ingrid Turu Rodríguez

Tribunal suplent número 12
President/a: Marta Rabionet Vilalta
Vocal 1: Marina Casellas Padro
Vocal 2: Esther Comas Guito
Vocal 3: Jordi Vila Mora
Vocal 4: Sara Sanz Pérez


Cos: Professors d'ensenyament secundari

Especialitat: Anglès

Tribunal titular número 01
President/a: Jordi Serarols Boada
Vocal 1: Núria Pol Hernando
Vocal 2: Elisa Ropero Caballero
Vocal 3: Eva Clemente Farre
Vocal 4: Roberto Adrada Rafael

Tribunal suplent número 01
President/a: Oriol Pallares Monge
Vocal 1: Joan Carles López Ceballos
Vocal 2: Patricia Maria Mateo Robles
Vocal 3: M. Eva Solera Reig
Vocal 4: Rosa M. Rodríguez Puente

Tribunal titular número 02
President/a: Francisca Burriel Manzanares
Vocal 1: Montserrat Morell Gabarro
Vocal 2: Joan Maria Colldeforns Sol
Vocal 3: Dolors Pomer Casamitjana
Vocal 4: Cristina Pérez Ceder

Tribunal suplent número 02
President/a: Pilar Pérez Riba
Vocal 1: Montserrat Fuster Freire
Vocal 2: Inmaculada Bruguera Pascual
Vocal 3: M. Luisa Sofia Torres Aramendia
Vocal 4: César José Carrasco Cabrera

Tribunal titular número 03
President/a: José Luis Regojo Borras
Vocal 1: Belen Guionnet Garcia
Vocal 2: Juan Jesus Cabrera Melich
Vocal 3: M. del Carmen Lloret Celaya
Vocal 4: Anna Jane Teruel

Tribunal suplent número 03
President/a: Maria Covadonga González Menendez
Vocal 1: Alberto Benito San Andres
Vocal 2: Montserrat Planas Almazan
Vocal 3: Monica Villanueva Benet
Vocal 4: Olga Mata Burillo

Tribunal titular número 04
President/a: Xavier Cortina Sagredo
Vocal 1: Astrid Rodríguez Almeda
Vocal 2: Xavier Guitart Rodríguez
Vocal 3: M.José Sánchez Jubert
Vocal 4: Silvia Esteve Colls

Tribunal suplent número 04
President/a: Victor G. Martínez Urgeles
Vocal 1: Maria Angels Clara Carreras
Vocal 2: Carme Maderthaner Casadesus
Vocal 3: Joana Ribalta Palahi
Vocal 4: Jordi Peradalta Palau

Tribunal titular número 05
President/a: Silvia Marin Santos
Vocal 1: Maria Carmen Gil Calvo
Vocal 2: Teresa Capdevila Bellmunt
Vocal 3: Maria Carmen Yañez Zufia
Vocal 4: Oscar Izcara Cami

Tribunal suplent número 05
President/a: Francisco Sánchez Jimenez
Vocal 1: Marta Turmo Notario
Vocal 2: Robert Izquierdo Santaularia
Vocal 3: Montserrat Gispert Serra
Vocal 4: M.del Mar Miret Reñe

Tribunal titular número 06
President/a: Salvador Pérez Tarrago
Vocal 1: Xavier Grustan Brianso
Vocal 2: Eva Rodríguez Lloret
Vocal 3: Carmen Rifaterra Iranzo
Vocal 4: Virginia Prats Arbo

Tribunal suplent número 06
President/a: Edurne Miravete Bajén
Vocal 1: Montserrat Delgado Sugrañes
Vocal 2: Joan García Viltró
Vocal 3: Maria Lourdes Pàmies Fort
Vocal 4: Gemma Martínez Escue

Tribunal titular número 07
President/a: Gisela Alcon Vidal
Vocal 1: Judit Espinosa Marsal
Vocal 2: Núria Ribé Cabanillas
Vocal 3: Claustro Subirats Targa
Vocal 4: Maria Alba Ciurana Gibert

Tribunal suplent número 07
President/a: Maria Lourde Portella Aguilar
Vocal 1: Ana Belen Lorente López
Vocal 2: Carmen Fernández Sans
Vocal 3: Marta Prat Filella
Vocal 4: Maria Eugenia d Miguel González

Tribunal titular número 08
President/a: Josep M. Planas Muela
Vocal 1: Antonio Torres Moncho
Vocal 2: Catalina Pallas Pico
Vocal 3: Isabel Español Realp
Vocal 4: Maria Jesus Juanes López

Tribunal suplent número 08
President/a: José Carlos González Fernández
Vocal 1: M.Carmen Garcia Ciruela
Vocal 2: Tania Mira Sánchez
Vocal 3: Manuela Fernández Fernández
Vocal 4: Josep Garcia Blas

Tribunal titular número 09
President/a: Jesus Lorente Llobell
Vocal 1: Elisabet Comi Callau
Vocal 2: Maria José Estrada Arasa
Vocal 3: Isabel Jorda Cabaces
Vocal 4: M. Teresa Vidal Ferrando

Tribunal suplent número 09
President/a: Julia Aguero Manzanas
Vocal 1: Anna Maria Llosa Vallespi
Vocal 2: Emigdi Subirats Sebastia
Vocal 3: Pere Josep Estelle Moya
Vocal 4: Susana Hernández Servián

Tribunal titular número 10
President/a: Victoria Carreño Artacho
Vocal 1: Juan Ventura Rus Santiago
Vocal 2: Juan Francisco Morales Márquez
Vocal 3: Núria Valero Ruiz
Vocal 4: Sonia Luguarda Holgado

Tribunal suplent número 10
President/a: Estrella Cid Alfageme
Vocal 1: Silvia Busquets Muñoz
Vocal 2: Elisabet Maderthaner Casadesus
Vocal 3: Núria Pelaez Carballo
Vocal 4: Daniel Pina Soler

Tribunal titular número 11
President/a: Josep Lluis Navarro Garcia
Vocal 1: Maria José Marcen Garcia
Vocal 2: Marta Quiñonero Corcobado
Vocal 3: Xavier Roca Domingo
Vocal 4: Lidia Segura Muns

Tribunal suplent número 11
President/a: M.Isabel Moreno Porro
Vocal 1: Nieves de la Flor Ponce
Vocal 2: M Elvira Deitg Ferrer
Vocal 3: Ruth Hull Honum
Vocal 4: Maximiano Cortes Moreno

Tribunal titular número 12
President/a: Montserrat Exposito Muñoz
Vocal 1: Sonia Galan Rus
Vocal 2: Maria Dolores Pastor Aguado
Vocal 3: Meritxell Vaque Cunill
Vocal 4: Manuel López Arias

Tribunal suplent número 12
President/a: Rafael Benlliure Serra
Vocal 1: Sebastian Navarro Peña
Vocal 2: Maria Pilar Canosa de Puig
Vocal 3: Montserrat Abella Ribas
Vocal 4: Guisela González Rubio

Tribunal titular número 13
President/a: Eduard Castaño Montserrat
Vocal 1: Maria Teresa Sola Rodríguez
Vocal 2: Elena Muñoz López
Vocal 3: Gaëtan Macian Soriano
Vocal 4: Sheila Cano Garcia

Tribunal suplent número 13
President/a: David Estrada Luttikhuizen
Vocal 1: Núria Nogué Almirall
Vocal 2: Maria Nieves Hidalgo Orive
Vocal 3: Mireia Garcia Muchart
Vocal 4: Francisco Javie Turrado Alarcon

Tribunal titular número 14
President/a: Lourdes Pujol Musach
Vocal 1: Cristina Arnau Vila
Vocal 2: Anna Tor Sala
Vocal 3: Carme Silvestre Gusi
Vocal 4: Sílvia Molas Orozco

Tribunal suplent número 14
President/a: Eva Tordera Rovira
Vocal 1: Joan Pere Roselló García
Vocal 2: Anna Vilaseca Martínez
Vocal 3: Marta Noguera Gelabert
Vocal 4: Joan Soler Prat


Especialitat: Biologia i geologia

Tribunal titular número 01
President/a: Lourdes Garcia Ribas
Vocal 1: Rosa M. López Casas
Vocal 2: M. de las Nieve Peris Ausina
Vocal 3: Juan Blanco Guerrero
Vocal 4: Francisco José Espin Hernandez

Tribunal suplent número 01
President/a: Angel Domingo Villarreal
Vocal 1: Susana Ayats Masana
Vocal 2: Estefania Sanjurjo Rodríguez
Vocal 3: Jordi de Manuel Barrabin
Vocal 4: Ramon Quer Pujol

Tribunal titular número 02
President/a: Montserrat Domingo Herraiz
Vocal 1: Virginia Camps Franquesa
Vocal 2: Pilar Tarancon Mingote
Vocal 3: Carlos-Domingo Picado Pumariño
Vocal 4: Oscar Arribas Amo

Tribunal suplent número 02
President/a: Juana Melero Palomares
Vocal 1: Silvia Llahi Sastre
Vocal 2: Susanna Esquius Bascompta
Vocal 3: Javier Santos Santiro
Vocal 4: Marc Isbert Roca

Tribunal titular número 03
President/a: Joan Queldra Moran
Vocal 1: Maria Neus Fernández Isern
Vocal 2: Mònica Martin Serentill
Vocal 3: Rosa Roig Ramis
Vocal 4: Dolores Sotelo Lemos

Tribunal suplent número 03
President/a: Maria-Consol Iglesias Marti
Vocal 1: Isabel Piera Carreras
Vocal 2: Agusti Cullell Peracaula
Vocal 3: Margarita Custey Marin
Vocal 4: Montserrat Vehi Casellas

Tribunal titular número 04
President/a: Jaume Casado Serra
Vocal 1: Marta Cos Sague
Vocal 2: Joan Madeo Badosa
Vocal 3: Marina Font Pages
Vocal 4: Anna Cortijo Guitart

Tribunal suplent número 04
President/a: Roser Hostench Aubert
Vocal 1: Josefa Tarancon Cañas
Vocal 2: Natividad Batllori Villoria
Vocal 3: Francesc-Xavier Viñas Teixidor
Vocal 4: Montserrat Roca Serrat

Tribunal titular número 05
President/a: M. Alba Castella Anglarill
Vocal 1: José Manuel Pérez Redondo
Vocal 2: Maria-Teresa Jauset Berrocal
Vocal 3: Pilar Jarque Cuadras
Vocal 4: Marta Artells Esteba

Tribunal suplent número 05
President/a: Baldiri Salvado López
Vocal 1: Pilar Prats Masip
Vocal 2: Maria Luisa Gené Farré
Vocal 3: Montserrat Perpinya Filella
Vocal 4: Esther Ros Fuixench

Tribunal titular número 06
President/a: Olga Fernández López
Vocal 1: Josep Angel Revert Marrahí
Vocal 2: Maria del Pilar Garcia Olivella
Vocal 3: Jordi-Eleatzar Abela Miguel
Vocal 4: Carles Nogues Martínez

Tribunal suplent número 06
President/a: Francisco Javie Bosch Sanchis
Vocal 1: Maria Eugènia Vilella Nebot
Vocal 2: Montserrat Piqué Rubio
Vocal 3: M.Pilar Pérez Benavente
Vocal 4: Jordi Jover Garcia

Tribunal titular número 07
President/a: Joan Josep Martin Cabrera
Vocal 1: Joan Miquel Pérez
Vocal 2: Maria Rosa Baquedano Espona
Vocal 3: Montserrat Egido Solanas
Vocal 4: Angel Damian Lozano Gómez de Albacete

Tribunal suplent número 07
President/a: Juan Carlos Devis Ortega
Vocal 1: Elisa Rodríguez Lozano
Vocal 2: Miquel Gene Molins
Vocal 3: Montserrat Herbera Ribas
Vocal 4: Fernando Carceller Ruiz

Tribunal titular número 08
President/a: Jordi Joan Cervera Garcia
Vocal 1: M. Angels Rojas Castaño
Vocal 2: Fernando Fco. Juan Boix
Vocal 3: M. Eugenia Vilaubi Fontanet
Vocal 4: José Mateu Ribes

Tribunal suplent número 08
President/a: Xavier Cubells Martínez
Vocal 1: Aurelia Sola Castella
Vocal 2: Núria Gisbert Bueno
Vocal 3: Ines Masip Curto
Vocal 4: Maria Gloria Baron Fernández

Tribunal titular número 09
President/a: Eulalia Casanovas Poch
Vocal 1: Yolanda Eito Navasal
Vocal 2: Begoña Cester Belver
Vocal 3: Santiago Olea Álvarez
Vocal 4: Claudia Marcela Vargas Rios

Tribunal suplent número 09
President/a: Antoni Cirera Sánchez
Vocal 1: Elena Galindo Floria
Vocal 2: Tomas Magallon Javierre
Vocal 3: Mercè Lajara Garcia
Vocal 4: Isabel Martin Bellido

Tribunal titular número 10
President/a: Maria Teresa Pardo Saez
Vocal 1: Maria Copovi Marti
Vocal 2: Dolores Ceballos Afan de Rivera
Vocal 3: Xavier Vázquez Albalate
Vocal 4: Eduard Brugarolas Olle

Tribunal suplent número 10
President/a: Blanca Amengual Pieras
Vocal 1: M.Isabel Hinojosa López
Vocal 2: Marta Gracia Moya
Vocal 3: Carles Call Pujol
Vocal 4: Guillermo Guerao Serra

Tribunal titular número 11
President/a: Meritxell Maymo Reverter
Vocal 1: Javier Marti Ausejo
Vocal 2: Mertxe Pamplona Fernández
Vocal 3: Mercè Guerrero Sala
Vocal 4: Enrique Viñals Lasheras

Tribunal suplent número 11
President/a: Miquel Badia Tobella
Vocal 1: Ana Maria Picon Boba
Vocal 2: Laura Soler Mandoli
Vocal 3: Maria Elena Gayan Rico
Vocal 4: M Josefa Morata Formentin

Tribunal titular número 12
President/a: Nieves Ruiz España
Vocal 1: Alicia Maria Garcia Navarro
Vocal 2: Isabel López López
Vocal 3: Antonio José Samper Esteve
Vocal 4: Juan Luis Gahete Arias

Tribunal suplent número 12
President/a: M.Isabel Farres Ferrer
Vocal 1: Maria Rotes Rull
Vocal 2: Julian Justes Gimeno
Vocal 3: Antonia Castro Degara
Vocal 4: Joan Carles Barrera Noguera

Tribunal titular número 13
President/a: Ramon Sola Ferrer
Vocal 1: Eduardo Banqueri Forns-Samso
Vocal 2: Francesc Xavier Valldeperas Hernandez
Vocal 3: Anna Dueso Servitje
Vocal 4: Maria Elena Garrido Ocaña

Tribunal suplent número 13
President/a: Martin Garcia Calveras
Vocal 1: Eva Rochés Alibés
Vocal 2: Maria de las Vi Serra Terzi
Vocal 3: Maria Carme Closas Junyent
Vocal 4: Maria Magdalena Gorro Caelles


Especialitat: Dibuix

Tribunal titular número 01
President/a: Estefania Figueras Cubells
Vocal 1: Maria dels Ànge Bertran Fontelles
Vocal 2: Montserrat Bigas Vidal
Vocal 3: Joan Garcia Aguas
Vocal 4: Josep M. Calull Viña

Tribunal suplent número 01
President/a: Mercè Rodo Morral
Vocal 1: M.Teresa Garcia Pérez
Vocal 2: Jordi Sabater Famadas
Vocal 3: Eulalia Espasa Borras
Vocal 4: Manuel Luis Peralta Gamez

Tribunal titular número 02
President/a: Joan Cumeras Costa
Vocal 1: Celia Sors Cuffi
Vocal 2: Monica Marull Marull
Vocal 3: Lluis Rost Diaz
Vocal 4: Maria-Cristina Abelli Grau

Tribunal suplent número 02
President/a: Caterina Saguer Casacuberta
Vocal 1: Joan Colomer Camarasa
Vocal 2: M.Isabel Sarries Aran
Vocal 3: Sara Ortiz Paniagua
Vocal 4: Robert Bofarull Gallés

Tribunal titular número 03
President/a: Marius Domingo Urbaneja
Vocal 1: Erina Serrano Segura
Vocal 2: Núria de Pedro González
Vocal 3: Nativitat Casanova Úbeda
Vocal 4: Maria Carmen Gómez Plazuelo

Tribunal suplent número 03
President/a: Rubén Cerisuelo Ferrando
Vocal 1: Manuel Rivas Zaballos
Vocal 2: Marta Marti Sarda
Vocal 3: Eloïsa Valero Antón
Vocal 4: Thais Salvat Rull

Tribunal titular número 04
President/a: Alfred Porres Pla
Vocal 1: María José Camarasa Codina
Vocal 2: Carmen Domenech Temprado
Vocal 3: Domingo Noguera Cortes
Vocal 4: Ana Comalada Clara

Tribunal suplent número 04
President/a: Josep Lluís Alzamora Julbe
Vocal 1: Francisco Asis Catalan Pages
Vocal 2: Josepa Balcells Figueras
Vocal 3: Ángel-Luis Fernández Sole
Vocal 4: Gisela Daura Luján

Tribunal titular número 05
President/a: Maria Teresa Villanueva Iglesias
Vocal 1: Jeroni Burguera Vidal
Vocal 2: Rosa Maria Delgado Leyva
Vocal 3: Francisca Utrilla Carrera
Vocal 4: Llorenc Galmes Olmos

Tribunal suplent número 05
President/a: Carmen Ferre Miranda
Vocal 1: Teobaldo Jordà Pérez
Vocal 2: Maria Carmen Ruiz Torres
Vocal 3: José Grane Bernada
Vocal 4: Marta Quirante Badenes

Tribunal titular número 06
President/a: Juan A. del Cerro Camara
Vocal 1: Núria Belda Espinar
Vocal 2: Pilar Carmona Roman
Vocal 3: Verónica Viñas Escudero
Vocal 4: Fernando Martínez Tejada

Tribunal suplent número 06
President/a: Antonio Aguirre Pacheco
Vocal 1: Benigna López Ruiz
Vocal 2: José Antonio Alonso Fernández
Vocal 3: Miquel Andrino Muñoz
Vocal 4: Ascension Delgado Martínez

Tribunal titular número 07
President/a: Alexandre Salleras Quintana
Vocal 1: Armando Garcia Bartolome
Vocal 2: Teresa Tinto Gimbernat
Vocal 3: Jaime Caravaca Garcia
Vocal 4: Inmaculada Danti Barbany

Tribunal suplent número 07
President/a: M. Mercè Espiell Jovani
Vocal 1: Anna Estany Iborra
Vocal 2: Margarida Vilarrasa Barcelo
Vocal 3: Luisa Permisan Roca
Vocal 4: Francesc Xavier Guiteras Val

Tribunal titular número 08
President/a: Marina Mujal Viñals
Vocal 1: Maria Milian Pérez
Vocal 2: Margarida Serra Oliveras
Vocal 3: Josep Morral Ingles
Vocal 4: M. Mercèdes de Subira Sospedra

Tribunal suplent número 08
President/a: Josep Carol Torradas
Vocal 1: Emma Nuevo Álvaro
Vocal 2: Montserrat Farras Bella
Vocal 3: M.Angels Vives Torrescasana
Vocal 4: Carmen Amalia Romero Sanandres


Especialitat: Economia

Tribunal titular número 01
President/a: Berta Borras Riba
Vocal 1: Elena Maria Laudo Garcia
Vocal 2: Rafael Pablo Jurado Marquez
Vocal 3: Elena Carbonell Font
Vocal 4: Pedro Fernández Sánchez

Tribunal suplent número 01
President/a: Rosa Maria Pros Jorda
Vocal 1: Anna Vidal Pampols
Vocal 2: Lucia Garcia Maestre
Vocal 3: Mariano Serrano Oliver
Vocal 4: Jordi Escuder Vilaltella

Tribunal titular número 02
President/a: Josep Lluis Torres Messeguer
Vocal 1: Núria Barberà Solé
Vocal 2: José Manuel Vila Córcoles
Vocal 3: Estefania Muñozo Vicente
Vocal 4: Ana Belén Jiménez Orrios

Tribunal suplent número 02
President/a: M. del Carmen Masip Curto
Vocal 1: Ismael Fernández Ramos
Vocal 2: Fatima Calvo Arnaiz
Vocal 3: Ines Socias Salvat
Vocal 4: Josep Rius Safont

Tribunal titular número 03
President/a: Manuel Blesa Izquierdo
Vocal 1: Jorge Miguel Tel del Retiro
Vocal 2: Maria Josep Mascarell Muñoz
Vocal 3: Lluis Salillas Llena
Vocal 4: Aurora Trigo Catalina

Tribunal suplent número 03
President/a: José Antonio Chumilla Morote
Vocal 1: Anna Maria Miquel Ros
Vocal 2: Jaime Eduardo Gayoso Rodríguez
Vocal 3: José Manuel Álvarez Moroso
Vocal 4: Pau Ruera Circuns

Tribunal titular número 04
President/a: Jean Marc Serrano Marti
Vocal 1: Montserrat Parra Guzman
Vocal 2: Maria Amparo Martínez Moreno
Vocal 3: Maria Isabel de Frutos Llovet
Vocal 4: Valenti Rodríguez Vea

Tribunal suplent número 04
President/a: Trinidad Paricio Garcia
Vocal 1: Georgina Rigolfas Soler
Vocal 2: Eva Pérez Gómez
Vocal 3: Josep Font Torrent
Vocal 4: Maria Muni Motas


Especialitat: Educació física

Tribunal titular número 01
President/a: Mireia Martínez Tome
Vocal 1: Fernando Gómez Cogul
Vocal 2: Alicia Laiseca Pérez
Vocal 3: Salvador Vives Rovira
Vocal 4: Griselda Benet Truño

Tribunal suplent número 01
President/a: Felipe Isidro Donate
Vocal 1: Carlos Zamora Goni
Vocal 2: Gemma Bartui Casanovas
Vocal 3: Jaime Pont Geis
Vocal 4: Núria López Garcia

Tribunal titular número 02
President/a: Monica Huguet Rodríguez
Vocal 1: Carolina Buendia Surroca
Vocal 2: Joan Monguillot Hernando
Vocal 3: Manuel Montesinos Badia
Vocal 4: M. Estela Alonso Octavio

Tribunal suplent número 02
President/a: Antoni Beltrol Azara
Vocal 1: Maria Pilar Salinas Vert
Vocal 2: David Camprubi Ruiz
Vocal 3: Helena Santamaria Ortega
Vocal 4: Joan Vives Sabater

Tribunal titular número 03
President/a: Josue Llamas Toledano
Vocal 1: Oscar Escudero Alcalde
Vocal 2: Miryam Fons Vidal
Vocal 3: Francisco Castellvi Marzo
Vocal 4: Tania Verdaguer Jimeno

Tribunal suplent número 03
President/a: Maria del Roser Trilla Prujà
Vocal 1: Alberto Fernández Devesa
Vocal 2: Juan Valderrama Jiménez
Vocal 3: F.Xavier Vázquez Campos
Vocal 4: Elena Llandres Briones

Tribunal titular número 04
President/a: Jordi Batlle Rigau
Vocal 1: Francisco Javie Pérez Lacasa
Vocal 2: Ana Figueras Pastells
Vocal 3: M. Encarnación Borras Ramírez
Vocal 4: Sonia Vizcaino Quintana

Tribunal suplent número 04
President/a: Paloma Lobera Grau
Vocal 1: David Fajula Rebollo
Vocal 2: Antonio Rodríguez Carmona
Vocal 3: Josep Vinos Solanelles
Vocal 4: Pedro Pablo Fuentes Cano

Tribunal titular número 05
President/a: Gemma Arrufat Vilagines
Vocal 1: Maria Pilar Suñen Olivan
Vocal 2: Victor Anguiano Arribas
Vocal 3: Montserrat Roure Niubo
Vocal 4: Agustin Larumbe Belzunegui

Tribunal suplent número 05
President/a: Maria Rexach Lamolla
Vocal 1: Alfred Vilaseca Cortina
Vocal 2: Monica Bisbal Riera
Vocal 3: Yolanda Sabate Olivart
Vocal 4: Xavier Areste Cañellas

Tribunal titular número 06
President/a: Josep-M. Quero Batalla
Vocal 1: Ricardo Redondo Molto
Vocal 2: David Ninya Caimons
Vocal 3: Alejandro Hernandez Brull
Vocal 4: Jordi Mercadé Serra

Tribunal suplent número 06
President/a: José M. Olave Lumbreras
Vocal 1: Javier Gil Leonar
Vocal 2: M. Rosario Ayuso Benavent
Vocal 3: José Miguel Escalona Exposito
Vocal 4: Juan Ferre Virgili

Tribunal titular número 07
President/a: Jordi Albet Fernández
Vocal 1: Luis Dominguez Cuadros
Vocal 2: Lourdes Balaguer Xaus
Vocal 3: Carles Casals Goma
Vocal 4: Immaculada Trullas Simo

Tribunal suplent número 07
President/a: Manuel Hernandez Sánchez
Vocal 1: Juan M. Martínez Rada
Vocal 2: M.Jesus de la Rica González
Vocal 3: Didac Cano Alonso
Vocal 4: Marta Pérez Piquet

Tribunal titular número 08
President/a: Xavier Chaverri Margeli
Vocal 1: Maria José Darder Navarro
Vocal 2: Montserrat Alonso Ferriol
Vocal 3: Cinta Galiana Llasat
Vocal 4: Xavier Matheu Gas

Tribunal suplent número 08
President/a: Francisco Leon Floro
Vocal 1: Amador José Carles Arasa
Vocal 2: Sonia Belenguer Ferrando
Vocal 3: Ramon Sogues Fonollosa
Vocal 4: Eva Maria Roig Castell

Tribunal titular número 09
President/a: David Garijo Borja
Vocal 1: Eva Prat Ritort
Vocal 2: Maria Balboa Puga
Vocal 3: Carmen Valero Barcones
Vocal 4: Manuel Torres Cabrillana

Tribunal suplent número 09
President/a: José Claret Ruf
Vocal 1: Pedro González Molina
Vocal 2: Alfredo Cuchi Cruz
Vocal 3: M. Angeles Luque Rosua
Vocal 4: M. Rosa Oller Campmany

Tribunal titular número 10
President/a: José Antonio Liarte Pareja
Vocal 1: Marcos Nazario González Garcia
Vocal 2: Carola Franquet Ruiz
Vocal 3: Eduardo Lozano Salo
Vocal 4: Maria Rosa Sampera Mañosa

Tribunal suplent número 10
President/a: Carles Torres Candela
Vocal 1: Juan Pedro Martínez Escudero
Vocal 2: Luis González Molina
Vocal 3: Gloria Balada Martin
Vocal 4: M. Pilar Manjon Guimera

Tribunal titular número 11
President/a: Daniel Pérez Teixido
Vocal 1: José Luis Romero Rivas
Vocal 2: Immaculada Parera Sala
Vocal 3: José Antonio Rodríguez Vázquez
Vocal 4: Maria Albert Ros

Tribunal suplent número 11
President/a: Lluís Maria Sanuy Moya
Vocal 1: Joan Font Torrent
Vocal 2: Manuel Toston Comas
Vocal 3: Barbara Giros Gotthardt
Vocal 4: M Rosa Payes Romero

Tribunal titular número 12
President/a: Yolanda Sánchez Navarro
Vocal 1: Sergi Cinca Morros
Vocal 2: Marc Vancells Guerin
Vocal 3: Joan Llasera Parera
Vocal 4: Jordi Sunyer Olle

Tribunal suplent número 12
President/a: Francisco J. Torrebadella Flix
Vocal 1: José Busuldu Pujols
Vocal 2: Carles Fernández Roca
Vocal 3: Joan Lluis Vila Mora
Vocal 4: Pablo Navarro Mingarro


Especialitat: Filosofia

Tribunal titular número 01
President/a: Ignacio Garcia de la Barrera
Vocal 1: Victor Luis Dominguez Perles
Vocal 2: Domingo Cabezas Barra
Vocal 3: Francisco Lapuerta Amigo
Vocal 4: Maria-Luisa Hernandez Arquero

Tribunal suplent número 01
President/a: Xavier Gil Molinos
Vocal 1: Luis Roca Jusmet
Vocal 2: Jordi Sadurni Sol
Vocal 3: David Galcera Padilla
Vocal 4: Luis Miguel Sánchez Crespo

Tribunal titular número 02
President/a: Juan Cortada Hortala
Vocal 1: Mercè Balcells Morell
Vocal 2: Francesc Xavier Serra Besalu
Vocal 3: Carmen Frigola Fabra
Vocal 4: Màrius Jesús Sirvent i Carbonell

Tribunal suplent número 02
President/a: Jordi Giro Paris
Vocal 1: Israel Saperas Coll
Vocal 2: Esther Vilalta Viñas
Vocal 3: M. Angels Batllori Casadella
Vocal 4: Joan Benet Presas Agell

Tribunal titular número 03
President/a: Enrique Gómez Leon
Vocal 1: Cristina Criado Alberich
Vocal 2: Josep Maria Valldepérez Coll
Vocal 3: Jorge Domenech Batet
Vocal 4: Alejandro Arias de Celis

Tribunal suplent número 03
President/a: Juan Canet Cabestany
Vocal 1: Rosa Maria de Vilallonga Andujar
Vocal 2: María Teresa Saurí Navarro
Vocal 3: Ambros Domingo Belando
Vocal 4: Miquel Puig Raüll

Tribunal titular número 04
President/a: Eduard Casserras Gasol
Vocal 1: David Castello Gimeno
Vocal 2: Emilia Fernández Garcia
Vocal 3: Carlos Sarrate Garcia
Vocal 4: Jordi Cañadell Badenes

Tribunal suplent número 04
President/a: Xavier Alsina González
Vocal 1: Maria Carmen Andreu Rosell
Vocal 2: Rafael Manjon Rodríguez
Vocal 3: Carmen Ruiz Muñoz
Vocal 4: Pere Serrano Acedo


Especialitat: Física i química

Tribunal titular número 01
President/a: Teresa del N.J. Canalias Bocos
Vocal 1: Irene Maria Poch Bengert
Vocal 2: Maria Angeles Piñero López
Vocal 3: José-Luis Coscolla Navalpotro
Vocal 4: Sergio Paredes Aparicio

Tribunal suplent número 01
President/a: Josep Pons Carrio
Vocal 1: Jorge Servat Sánchez
Vocal 2: M. Mercè Gàllego Sesma
Vocal 3: M. Cristina Vidal Bernal
Vocal 4: Susana Colomer Domènech

Tribunal titular número 02
President/a: Montserrat Tortosa Moreno
Vocal 1: Carmen Clavero Muñoz
Vocal 2: José Cosials Ortuño
Vocal 3: Inmaculada Sanso Vergeli
Vocal 4: Sergi Sacristan Marzal

Tribunal suplent número 02
President/a: Juan Ramon Ramirez Serrano
Vocal 1: Lluis Fuster Villa
Vocal 2: Nerea Igual Tellaeche
Vocal 3: Maria Pilar Ricol Escandon
Vocal 4: Luis Miguel Mas Montaner

Tribunal titular número 03
President/a: Gloria Sais Gruart
Vocal 1: Meritxell Mallorqui Serrats
Vocal 2: Juan Barcelo Sitja
Vocal 3: Maria-Assumpció Surrell Sauri
Vocal 4: Lluis Drou Morillo

Tribunal suplent número 03
President/a: Ignasi Auquer Pedemonte
Vocal 1: Isidre del Valle Ferrer
Vocal 2: Núria Llado Serra
Vocal 3: Josep Verdum Caner
Vocal 4: Pere Saris Salamo

Tribunal titular número 04
President/a: Jordi Fortuny Guinart
Vocal 1: María Jesús Blasco Bailo
Vocal 2: Concepcion Vaz Cuevas
Vocal 3: Joan Josep Cabré Vicens
Vocal 4: Teresa Fons Pascual

Tribunal suplent número 04
President/a: Tomas Viñas Garcia
Vocal 1: José Antonio Gil Pozo
Vocal 2: Yolanda Valero Sorando
Vocal 3: Maria del Pilar Sanz Loriente
Vocal 4: Maria Dolores Moscoso González

Tribunal titular número 05
President/a: Joan Gener Vives Requena
Vocal 1: Victor Miguel Serrano Ubeda
Vocal 2: Juan Garcia Hidalgo
Vocal 3: Pilar Urrios Piquer
Vocal 4: Josefina Ris Casamajó

Tribunal suplent número 05
President/a: Fernando Castellano Miralles
Vocal 1: Núria Claver Garrido
Vocal 2: Carmen Mateos Bueno
Vocal 3: Manuel Rego Fernández
Vocal 4: Maria Dolores Muñoz Areales

Tribunal titular número 06
President/a: Marta Simon Esteve
Vocal 1: Rosa M. Taña Sola
Vocal 2: Oliver Torra Miralles
Vocal 3: Fernando Recreo Tome
Vocal 4: Irene Ribas Gutierrez

Tribunal suplent número 06
President/a: Carlos Martin Morales
Vocal 1: Veronica Miro Miquel
Vocal 2: Juan José González Fernández
Vocal 3: Neus Porta Cuellar
Vocal 4: Rafael Garcia Nuñez

Tribunal titular número 07
President/a: Maria Tomas Itchart
Vocal 1: Enric Horna Garcia
Vocal 2: Natalia Figueredo Galimany
Vocal 3: Maria-Dolores Ortiz Gutierrez
Vocal 4: Melisa Mancina Fernández

Tribunal suplent número 07
President/a: Jaume Borbon Parera
Vocal 1: Blanca Franc Forcen
Vocal 2: Agnès Molons Puig
Vocal 3: Fr. Javier Grande Grande
Vocal 4: Maria Teresa Roigé Orgaz

Tribunal titular número 08
President/a: Ferran Crespo Anglada
Vocal 1: Joan Josep Vivo Martínez
Vocal 2: Jaume Riera Duran
Vocal 3: Basilio Martínez Espinet
Vocal 4: M. Dolors Gómez Barcena

Tribunal suplent número 08
President/a: Antonia Fontanet Orriach
Vocal 1: Núria Chalaux Freixa
Vocal 2: David Tramuns Monterde
Vocal 3: Pere Arumi Cassany
Vocal 4: Aina Solà Rodrigo


Especialitat: Francès

Tribunal titular número 01
President/a: Angels Rodríguez Gutierrez
Vocal 1: Montserrat Vila Fisas
Vocal 2: Olga Salinas Palau
Vocal 3: Maria José Cervera Coquard
Vocal 4: Sandra Pla Garzon

Tribunal suplent número 01
President/a: Antonina Sánchez Masnou
Vocal 1: Eva Bujan Garsaball
Vocal 2: Patrici Eduard Larousse Brizzi
Vocal 3: Sagrario López López
Vocal 4: M. del Carmen Alonso Velázquez

Tribunal titular número 02
President/a: Encarnacion Sánchez González
Vocal 1: Carme Muñoz Gascó
Vocal 2: Alicia Manchado Herrera
Vocal 3: Anna Ribas Costa
Vocal 4: Manuela Marquez González

Tribunal suplent número 02
President/a: Susana Pla Barcelo
Vocal 1: Josep Otero Planella
Vocal 2: Jaume Fernández García
Vocal 3: Mireia Viñas Duran
Vocal 4: Maria Angeles Trayter Madern


Especialitat: Geografia i història

Tribunal titular número 01
President/a: Antoni Domenech Bonet
Vocal 1: Carme Solsona Sorrosal
Vocal 2: Gemma Camps Pous
Vocal 3: Manuel Maso Ponz
Vocal 4: Marta González Orti

Tribunal suplent número 01
President/a: Neus Olle Comas
Vocal 1: Josep Maria Marba Rins
Vocal 2: Sara Vilaseca Llorens
Vocal 3: Angel Ruiz Gutierrez
Vocal 4: Joan Mitjana Rodríguez

Tribunal titular número 02
President/a: Ramon Serinyà Blasco
Vocal 1: Fely Lucena Ramirez
Vocal 2: Maria José Lucena Ramirez
Vocal 3: Anna Maria Saorin Casado
Vocal 4: Melcior-Ignasi Villalbi Hereter

Tribunal suplent número 02
President/a: Felix Luis Madrid Berzosa
Vocal 1: Maria Eva Estelle ValldePérez
Vocal 2: Inmaculada C Bretones Martínez
Vocal 3: Lluís Belenes Rodríguez
Vocal 4: Elvira Grau Piñol

Tribunal titular número 03
President/a: Elvira Fernández Nuñez
Vocal 1: Joaquim Jordi Benet Aleixendri
Vocal 2: Carlos Herrero Cebrian
Vocal 3: Francesc Xavier Fantova Ibáñez
Vocal 4: Marta Pérez Soria

Tribunal suplent número 03
President/a: Fernando Alquezar Alquezar
Vocal 1: Gemma Belluda Ventura
Vocal 2: Agustín Barceló Cortés
Vocal 3: Marta Perucho Pla
Vocal 4: Maria Pages Moratona

Tribunal titular número 04
President/a: Joan Carles Luque Silvestre
Vocal 1: Joan Carrio Arumi
Vocal 2: Juan Francisco Campillo Muñoz
Vocal 3: Enric Codina Sanchis
Vocal 4: Elena Gascon Álvarez

Tribunal suplent número 04
President/a: Xavier Cabre Mir
Vocal 1: David Fornons Fontdevila
Vocal 2: Àngels Candela Garcia
Vocal 3: Lidia González Bello
Vocal 4: Placida Ares Campos

Tribunal titular número 05
President/a: Luis Monjas Manso
Vocal 1: Francesc Xavier Prats Ros
Vocal 2: Miquel Àngel Gómez Martin
Vocal 3: Maria Carme Ferres Cantal
Vocal 4: Bernardino Garrido Merchan

Tribunal suplent número 05
President/a: Francisco Navarro Coma
Vocal 1: Salvador Trull Naval
Vocal 2: Daniel Puig Aliu
Vocal 3: Marta Vallejo Domingo
Vocal 4: Antonio Sánchez Carcelen

Tribunal titular número 06
President/a: Pere Salvador Vila
Vocal 1: Carlos Pellejero Mestre
Vocal 2: Isabel Pineda Llauro
Vocal 3: Maria-José González Mangrane
Vocal 4: Gemma Vinyes-Miralpeix Sala

Tribunal suplent número 06
President/a: Miquel Albert Castillo Carbonell
Vocal 1: Blanca Lloveras Garriga
Vocal 2: Sonia Garangou Tarres
Vocal 3: M del Vilar González Rocafort
Vocal 4: Josep Torres Lobato

Tribunal titular número 07
President/a: Pere Gifre Ribas
Vocal 1: Albert Moreno Sagrera
Vocal 2: Julia Blanco Cencerrero
Vocal 3: Elisabet Esquirol Palau
Vocal 4: Luis Trilla Armangue

Tribunal suplent número 07
President/a: Albert Riera Pairo
Vocal 1: Esther Blanco Ribot
Vocal 2: Francesc Xavier Brau Rius
Vocal 3: Núria Pujol Francesch
Vocal 4: Pilar Castello Reixach

Tribunal titular número 08
President/a: Angel Solans Benavent
Vocal 1: Gabriela del Olmo Carmen
Vocal 2: M.Mar Miquel Argiles
Vocal 3: Jaume Estiarte Estiarte
Vocal 4: Gerard Josep Serrado Garcia

Tribunal suplent número 08
President/a: Francesc Maria Clavera Riera
Vocal 1: Maria Isabel Solsona Companys
Vocal 2: Esther Riart Eyre
Vocal 3: Josep Maria Teixido Gelonch
Vocal 4: Josep Ma Pujol Mercade

Tribunal titular número 09
President/a: José Antonio Molet Sancho
Vocal 1: Jordi Cisa Palau
Vocal 2: Maria Pilar Calçada Balcells
Vocal 3: Jaume Manel Gimenez Tomas
Vocal 4: Maria Angeles Montía Gutiérrez

Tribunal suplent número 09
President/a: Roberto del Amo Benito
Vocal 1: Maria Carmen Yeste de Pablo
Vocal 2: Josep Farré Calzada
Vocal 3: Juan Carlos Buigues Villar
Vocal 4: Rosa Farran Montserrat

Tribunal titular número 10
President/a: M.Belén Alcón Vidal
Vocal 1: Jordi Tous Vallve
Vocal 2: Romà Cano Franco
Vocal 3: Marta Alonso Ortiz del Rio
Vocal 4: Maria José Lasala Bello

Tribunal suplent número 10
President/a: Jofre Amoros Mora
Vocal 1: Marta Viñas Mañé
Vocal 2: Josefa Boada Carnicer
Vocal 3: Oscar Solé Martorell
Vocal 4: Josep Comas Pie

Tribunal titular número 11
President/a: José Serentill Rubio
Vocal 1: Gemma Trinidad González Ortiz
Vocal 2: Francesc Arrey Oliver
Vocal 3: Núria Ribas Perarnau
Vocal 4: Juan Carlos Garay Pérez

Tribunal suplent número 11
President/a: Núria Valls Ramon
Vocal 1: Isabel Pérez Molina
Vocal 2: Lucía Nervón Vistós
Vocal 3: Urbano-José Mediavilla Diez
Vocal 4: Jason Herranz Benitez

Tribunal titular número 12
President/a: Victoria Almuni Balada
Vocal 1: Miriam Perona Blay
Vocal 2: Noelia Borràs Matamoros
Vocal 3: Antoni Cid Pegueroles
Vocal 4: Joan Carles Ventura Tonda

Tribunal suplent número 12
President/a: Alexis Pascual Maureso
Vocal 1: Maite Sanmartín Bustos
Vocal 2: Emeteri Fabregat Galcera
Vocal 3: Maria-Praxedes Villalobos Jarque
Vocal 4: M.Alicia Cardona Celma

Tribunal titular número 13
President/a: Antoni Meri Requena
Vocal 1: Manuela Ramirez Trapero
Vocal 2: Angel Amatller López
Vocal 3: Carmen Zafra Garcia
Vocal 4: Sebastian Romero Garcia

Tribunal suplent número 13
President/a: Vanessa Buendía Morillas
Vocal 1: Josep Manel Gómez Martínez
Vocal 2: Alejandro González López
Vocal 3: Núria Trilla Ibern
Vocal 4: Núria González Acosta

Tribunal titular número 14
President/a: Josep Saulo Verges
Vocal 1: Gregorio Berbegal Aldea
Vocal 2: Juan José Jociles Berjano
Vocal 3: M.Rosario Haro Pérez
Vocal 4: M Victoria Ascaso Satue

Tribunal suplent número 14
President/a: Antonio Lamagrande González
Vocal 1: David Palacios Belmonte
Vocal 2: M Cruz Cereceda Ruiz de Gopegui
Vocal 3: Benjamin Benedicto Badias
Vocal 4: Rosa Maria Gallardo Hurtado

Tribunal titular número 15
President/a: Rosa M. Duran Jane
Vocal 1: José Luis Lacueva Moreno
Vocal 2: Antoni Almeda Ortega
Vocal 3: Rosa M. Puig Soler
Vocal 4: Maria Aránzazu Cibiriain Basterra

Tribunal suplent número 15
President/a: Eduard Vives Toro
Vocal 1: Juana Bautista Cabrera Ramos
Vocal 2: Rosend Lozano Moya
Vocal 3: Virgili Burrel Ferrer
Vocal 4: Núria Bastardas Girbau

Tribunal titular número 16
President/a: Magdalena Pala Margenat
Vocal 1: Santiago Lugo Sala
Vocal 2: Maria Aurora Pérez Serrano
Vocal 3: David Martínez Fiol
Vocal 4: Maria José Rabadan Delicado

Tribunal suplent número 16
President/a: David Baro Guillamon
Vocal 1: Fernando Luis Gil Benito
Vocal 2: Maria Victoria Caner Henarejos
Vocal 3: José Manuel Martin Pascual
Vocal 4: Maria Dolores Gonzalo Garrido

Tribunal titular número 17
President/a: Antoni Tomas Moreno
Vocal 1: Manel Leon Gil
Vocal 2: Laura Escanciano Rueda
Vocal 3: Salvador Segrelles López
Vocal 4: Maria Amparo Canoves Torres

Tribunal suplent número 17
President/a: Juan Carlos Losada MÁlvarez
Vocal 1: Monica Pérez Jimenez
Vocal 2: Luis Carmelo Llaquet Altemir
Vocal 3: José Manuel Moure Crespo
Vocal 4: Maria Mercèdes Ros Bailac

Tribunal titular número 18
President/a: Jordi Vidal Marin
Vocal 1: Jordi Hinojosa Beatobe
Vocal 2: Juan Antonio Chana Zamorano
Vocal 3: Montserrat Balcells Serra
Vocal 4: Lourdes Marimon Garcia

Tribunal suplent número 18
President/a: Maria Magdalena Álvarez González
Vocal 1: Marisa Soler Margarit
Vocal 2: Javier Marzo Guarinos
Vocal 3: Patricia Duran Sánchez
Vocal 4: Ramon Cuadras Amello


Especialitat: Llengua catalana i literatura

Tribunal titular número 01
President/a: Ignasi Llompart Mas
Vocal 1: Salvador Juan Rabell
Vocal 2: José Ordoñez Calvo
Vocal 3: Montserrat Andrés Casamiquela
Vocal 4: Maria Cristina Valero Frias

Tribunal suplent número 01
President/a: Josep Ramon Vidal Cosialls
Vocal 1: David Serra Cardo
Vocal 2: Eloisa Fernández Cuenca
Vocal 3: Maria Teresa Lloveras Balmaña
Vocal 4: Jordi Ramada Garcia

Tribunal titular número 02
President/a: Montserrat Corrius Coll
Vocal 1: Caterina Parera Rodríguez
Vocal 2: Maria Teresa Garrofer Torreguitart
Vocal 3: Francesc Xavier Garcia Garcia
Vocal 4: Albert Segarra Mahiques

Tribunal suplent número 02
President/a: Jordi Berenguer Queraltó
Vocal 1: Maria Carmen Martínez Losada
Vocal 2: Abraham Mohino Balet
Vocal 3: Ramon Anglada Bau
Vocal 4: Monica Jaumandreu Estany

Tribunal titular número 03
President/a: Adam Manyé Sardà
Vocal 1: Silvia Carbo Marti
Vocal 2: Cristina Juher Barrot
Vocal 3: Lluis Clara Lloret
Vocal 4: Joan Puig Garcia

Tribunal suplent número 03
President/a: Núria Cassanyes I Borrell
Vocal 1: Anna Gasull Puig
Vocal 2: Maria dels Dolo Vilamitjana Carandell
Vocal 3: Esther Escorihuela Casademont
Vocal 4: Rafael Vila Nogueras

Tribunal titular número 04
President/a: Gemma Aldevert Serra
Vocal 1: Yolanda Mesalles Catena
Vocal 2: Carles Badia Planes
Vocal 3: Francesc Xavier Saez Bellobi
Vocal 4: Jordi Vallés Rosselló

Tribunal suplent número 04
President/a: Judit Flix Guiu
Vocal 1: Núria Borras Cuadrat
Vocal 2: David Guiu Oliver
Vocal 3: Margarita Latorre Rius
Vocal 4: Eduard Albert Roure Blavia

Tribunal titular número 05
President/a: Jordi Dolç Cartanyà
Vocal 1: Josep Lluis Martin Masip
Vocal 2: Carme Llaurador Mas
Vocal 3: Rubén Fortuny Alcántara
Vocal 4: Marta Rovira Sans

Tribunal suplent número 05
President/a: Joan Masdeu Aymamí
Vocal 1: Maria Dolors Solé Gras
Vocal 2: Inmaculada Singla Clemente
Vocal 3: Núria Llambrich Soldrà
Vocal 4: Roser Toldra Perramon

Tribunal titular número 06
President/a: Paulina Rubio Escuder
Vocal 1: Sebastia Carles Pons Saura
Vocal 2: Maria Rosa Navarro Roca
Vocal 3: Montserrat González Cardus
Vocal 4: Meritxell Nus Gallart

Tribunal suplent número 06
President/a: Elisabet Fabregat Puig
Vocal 1: Carles Tosses Ruiz
Vocal 2: Carme Sánchez Enriquez
Vocal 3: Anna-Maria Colome Martínez
Vocal 4: Isabel Peiris Losilla

Tribunal titular número 07
President/a: Ricard Peruchet Escales
Vocal 1: Mercè Gamisans Subira
Vocal 2: Jordi Fort Baselga
Vocal 3: Montserrat Monton Canals
Vocal 4: Antonia Toset Fernández

Tribunal suplent número 07
President/a: David Ferrando Ferrando
Vocal 1: Helena Padrosa Culla
Vocal 2: Monica Herruz Pares
Vocal 3: M Rosa Sanahuja Ballart
Vocal 4: José de Nicolas Roman

Tribunal titular número 08
President/a: Anna Garcia Monell
Vocal 1: Joan Puig Sanjuan
Vocal 2: Núria Colomer Cruz
Vocal 3: Carme Pala Selva
Vocal 4: Antoni Isarch Borja

Tribunal suplent número 08
President/a: Josep Maria Corretger Olivart
Vocal 1: Albert Gimenez Blasco
Vocal 2: Judith Fores Montes
Vocal 3: Joan Antoni Verge Caballer
Vocal 4: Anna Rialp Cercos

Tribunal titular número 09
President/a: Antoni Jaume Farriols Salamero
Vocal 1: Anna Saura Vizcarro
Vocal 2: Olga Vilarrasa Bassachs
Vocal 3: Manuel Zamora Navarro
Vocal 4: Ramon Busquets Fontanals

Tribunal suplent número 09
President/a: Anna Vinyoles Auladell
Vocal 1: Lluís Orri Gorgoll
Vocal 2: Maria Carme Barcelo Blanch
Vocal 3: Laura Martin Esteve
Vocal 4: Josep Hernandez Tresserras

Tribunal titular número 10
President/a: Helena González Sola
Vocal 1: Llúcia Saurí Mascarós
Vocal 2: Carme Vila Comajoan
Vocal 3: Marina Bardolet Font
Vocal 4: Pere Roca Puig

Tribunal suplent número 10
President/a: Josefina Badia Capdevila
Vocal 1: Maricel Macia Asna
Vocal 2: Laia Berenguer Torres
Vocal 3: Assumpta Sola Comas
Vocal 4: Joaquim Pratsobrerroca Matavera


Especialitat: Llengua castellana i literatura

Tribunal titular número 01
President/a: Delmiro Antas Garcia
Vocal 1: Maria Aranzazu Serrano Aguilera
Vocal 2: Mireia Aldoma Garcia
Vocal 3: David Arnaiz Pérez
Vocal 4: Iñaki Cibiriain Basterra

Tribunal suplent número 01
President/a: Victoria Boix Villanueva
Vocal 1: Jorge González Batlle
Vocal 2: Esther Rafecas Saumell
Vocal 3: José Angel Cilleruelo Garcia
Vocal 4: M. Luisa Gil Monedero

Tribunal titular número 02
President/a: José-Antonio Martínez Martínez
Vocal 1: Maria Carme Ramos Ruiz
Vocal 2: Inmaculada Bego Martínez Córcoles
Vocal 3: Pedro Carrasco Rubio
Vocal 4: Miguel Angel Campos Cruz

Tribunal suplent número 02
President/a: Maria Isabel Soley Martin
Vocal 1: Jordi Sánchez Sánchez
Vocal 2: Ester Falip Ibarz
Vocal 3: M. Carmen Izquierdo Cordoba
Vocal 4: Angel Juan Rodríguez Silva

Tribunal titular número 03
President/a: Lourdes Montaner Costa
Vocal 1: Yolanda Sediles Barranco
Vocal 2: Immaculada Artigues Serra
Vocal 3: Joan Manuel Soldevilla Alberti
Vocal 4: M. Mercèdes Marti Palagos

Tribunal suplent número 03
President/a: Antonio Lozano Matas
Vocal 1: Maria Isabel Gracia Contreras
Vocal 2: Montserrat Castells I Danes
Vocal 3: Montserrat Juanola Pellicer
Vocal 4: Antonia Tubau Paloma

Tribunal titular número 04
President/a: M.Rosario Curiel López-Cepero
Vocal 1: Susana Montero Visent
Vocal 2: Teresina Aiguade Colom
Vocal 3: Emilio Bayo Juan
Vocal 4: Joaquin Garcia Albero

Tribunal suplent número 04
President/a: M.Isabel Roca Burillo
Vocal 1: Lourdes Palacio Pelay
Vocal 2: Daniel M. Gil Álvarez
Vocal 3: Raquel Torres Peiro
Vocal 4: Antonio Codina Bosch

Tribunal titular número 05
President/a: Narciso Almena Zarcero
Vocal 1: Juan Manuel Martínez Bagés
Vocal 2: Lourdes Berbel Tàpia
Vocal 3: Montserrat Muntané Barceló
Vocal 4: Mercèdes Pérez Alcantara

Tribunal suplent número 05
President/a: José Luis de los Angeles Blasco
Vocal 1: Esther Barrachina Bartrès
Vocal 2: M. Teresa González Ayestaran
Vocal 3: Rosa Miro Espasa
Vocal 4: Damián González Duart

Tribunal titular número 06
President/a: Vicente Santolaria Arrontes
Vocal 1: Valeria Lafita Fernández
Vocal 2: Francisco González Rovira
Vocal 3: Maria Victoria Ledesma Serrano
Vocal 4: Marc Gual Aleu

Tribunal suplent número 06
President/a: Antoni Via Marco
Vocal 1: Maria del Carme Domingo Cervero
Vocal 2: Maria Dolores Pulido Pozuelo
Vocal 3: Joaquim Parellada Casas
Vocal 4: Miguel Angel Pla Hernandez

Tribunal titular número 07
President/a: Sergio Martin Jimenez
Vocal 1: Montserrat Torres Miranda
Vocal 2: Sergio Batlle Ferrer
Vocal 3: Coral Caro Blanco
Vocal 4: Ester Caro Caldere

Tribunal suplent número 07
President/a: Eva Santa Navarro
Vocal 1: Mercèdes Albesa Santacana
Vocal 2: Antonia Martínez Melgar
Vocal 3: Francisca Ezquerra Lezcano
Vocal 4: Jorge Javier Sebastian Godina

Tribunal titular número 08
President/a: M.Teresa Serrano Toribio
Vocal 1: José Antonio Saez Caceres
Vocal 2: Nicolasa Martínez Torres
Vocal 3: M. Lluisa Puig Trens
Vocal 4: Núria Casat Martínez

Tribunal suplent número 08
President/a: Fernando Garcia Ortiz
Vocal 1: Sonia Martínez Domene
Vocal 2: Maria José Borja Rodríguez
Vocal 3: Juan Carlos Parejo Gete
Vocal 4: M Inmaculada Gómez Claver

Tribunal titular número 09
President/a: Eva Maresma Chica
Vocal 1: Maria Dolores Tresserras Torres
Vocal 2: José Manuel Navarro Álvarez
Vocal 3: Guillermo Vallejo Fores
Vocal 4: M. Nieves Villarrubia del Valle

Tribunal suplent número 09
President/a: Eduardo Ruiz Tosaus
Vocal 1: Yolanda López Avilés
Vocal 2: Cesar Prieto Álvarez
Vocal 3: Maria Fernanda Sánchez-Colomer Ruiz
Vocal 4: Carles Domenech Armadas

Tribunal titular número 10
President/a: Elena Zamora Morales
Vocal 1: Jesualdo Escudero Fernández
Vocal 2: Manuel Martínez Alsina
Vocal 3: Enriqueta Codina Coletas
Vocal 4: Maria José Fernández Pérez

Tribunal suplent número 10
President/a: Maria Teresa Novella Segura
Vocal 1: Ricardo Alcalde Briongos
Vocal 2: Isabel Muntan Rocamora
Vocal 3: M.Alba Pozo Ribas
Vocal 4: Isabel Imbernon López


Especialitat: Matemàtiques

Tribunal titular número 01
President/a: Ana Guirao Gil
Vocal 1: Paloma Martínez Marina
Vocal 2: Jaume Solsona Villaplana
Vocal 3: Jordi Devant Llovet
Vocal 4: Francisca Alemany Llopis

Tribunal suplent número 01
President/a: M. Antonia Barrabeig Fabregat
Vocal 1: José Manuel Garcia Mendoza
Vocal 2: Lourdes Bonvehi Cullell
Vocal 3: Josep M. Erill Lladonosa
Vocal 4: Ana Cortiella Tena

Tribunal titular número 02
President/a: David Alonso Asensio
Vocal 1: Alberto Mallart Solaz
Vocal 2: Natacha Peña Puigpinos
Vocal 3: M.Josep Sanz Espuny
Vocal 4: José Jeronimo Barriga Carrasco

Tribunal suplent número 02
President/a: Amalia Sánchez Campo
Vocal 1: Carmen Gómez Caturla
Vocal 2: Sergio Peire Mari
Vocal 3: Gloria Peraita Pascual
Vocal 4: Jesus Dieguez Escobar

Tribunal titular número 03
President/a: Joaquim Costa Llobet
Vocal 1: Sonia Geli Roig
Vocal 2: Antoni Bancells Fernández
Vocal 3: M.Angels López Faxedas
Vocal 4: Carles Bosch Guadamillas

Tribunal suplent número 03
President/a: Francisco A. Sánchez Tejero
Vocal 1: Jordi Coll Campos
Vocal 2: Vicente Gabriel Cara Fernández
Vocal 3: Neus Morla Arias
Vocal 4: Marti Torras Turon

Tribunal titular número 04
President/a: Núria Sala Montaner
Vocal 1: Fco. de Asis Casassas Canals
Vocal 2: Montserrat Arnau Viñals
Vocal 3: Robert Sirat Joaniquet
Vocal 4: Irene Burrel Solana

Tribunal suplent número 04
President/a: Montserrat Juanpere Magrane
Vocal 1: Francesc Perello Sans
Vocal 2: Maite Chico Clua
Vocal 3: José Angel Mur Porte
Vocal 4: Núria Bove Paris

Tribunal titular número 05
President/a: José Rey Cano
Vocal 1: Lurdes Boix Roca
Vocal 2: Ramon Masip Treig
Vocal 3: Mercèdes Jurjo Mosoll
Vocal 4: Juan Colom Monfort

Tribunal suplent número 05
President/a: Francisco Javier del Rio Bocio
Vocal 1: Anna Mañe Jane
Vocal 2: Fernando Luis Alemany Cardona
Vocal 3: Sebastià Sastriques Sicart
Vocal 4: M. Alba Pozuelo Nin

Tribunal titular número 06
President/a: José-Rafael Alsina Dalmau
Vocal 1: José Antonio Pérez Mendez
Vocal 2: Nestor Abad Viñas
Vocal 3: Aglaja Lodigiani
Vocal 4: Diana Herrero Coronel

Tribunal suplent número 06
President/a: Aniceto Serrano Peña
Vocal 1: Alejandro Valero Correa
Vocal 2: Mònica Romero Gómez
Vocal 3: Ana Isabel Fuster Calzon
Vocal 4: Mario Fadda

Tribunal titular número 07
President/a: Marià Cano Santos
Vocal 1: Pablo Franch Zaragoza
Vocal 2: Claudio Pedro Cosin Sylla
Vocal 3: Pedro Antonio Adan Chavarria
Vocal 4: Rosa Pilar Saura Soriano

Tribunal suplent número 07
President/a: Rosa Maria Reverte Calvet
Vocal 1: Núria Serra Benedicto
Vocal 2: Maria Teresa Gómez Pardo Gabaldon
Vocal 3: Sofia Gozalbo Martín
Vocal 4: Ubaldo Garcia Balaguer

Tribunal titular número 08
President/a: José Luis Acedo Morales
Vocal 1: Dolores Romo Garcia
Vocal 2: Maria Pilar Córcoles Tamarit
Vocal 3: Ricardo Palomar Polo
Vocal 4: Jorge Badia Casahuga

Tribunal suplent número 08
President/a: Neus Garrofé Forcat
Vocal 1: Jordi Amoros Reboredo
Vocal 2: Carlos Ecenarro Abril
Vocal 3: Anna Feliu Caelles
Vocal 4: Isabel Díaz Gata

Tribunal titular número 09
President/a: Llorenç Rosello Sauri
Vocal 1: Francesc Xavier Sallas Puigdellivol
Vocal 2: Maria Jesus Pérez Martin
Vocal 3: Maria Angels Escofet Rovira
Vocal 4: Guillem Marcel Romeu Fortuny

Tribunal suplent número 09
President/a: Montserrat Comes Mirosa
Vocal 1: Francisco José Muñoz Pascual
Vocal 2: Mercè Masllovet Martínez
Vocal 3: Yolanda Navarro Llop
Vocal 4: Manuel Fernández Garcia

Tribunal titular número 10
President/a: Amadeu Reverter Castella
Vocal 1: Carlos de Cubas Garcia
Vocal 2: Martha Ivon Cardenas Dominguez
Vocal 3: M. de les Neus Bulbena Burdo
Vocal 4: Gabriel Coll Barber

Tribunal suplent número 10
President/a: Trinidad Zarza Berjillo
Vocal 1: Juan Antonio Hernandez Martínez
Vocal 2: Antonio Gimenez Esteban
Vocal 3: M. Teresa Guiu Viaplana
Vocal 4: Berta Farnes Malas

Tribunal titular número 11
President/a: Montserrat Siscart Alberich
Vocal 1: Jaume Riba Torralba
Vocal 2: Salvador Bort Ramírez
Vocal 3: Carme Caballol Teixidor
Vocal 4: Maria Angels Carbonell Tor

Tribunal suplent número 11
President/a: Josep María Moreno Furner
Vocal 1: Andreu Grau Bernado
Vocal 2: Josep M. Closa Dominguez
Vocal 3: Daniel Blasi Babot
Vocal 4: Montserrat Baldoma Cases


Especialitat: Música

Tribunal titular número 01
President/a: Manuel Domingo Valls
Vocal 1: Sonia Roman Titos
Vocal 2: Guillem Enri Hidalgo
Vocal 3: Francesc Olivella Pedregal
Vocal 4: Ana Maria Sánchez Rovira

Tribunal suplent número 01
President/a: Jordi Martínez Catalan
Vocal 1: Esther Borras Cristofol
Vocal 2: Ricard Sole Escayola
Vocal 3: Antonia Luengo Sojo
Vocal 4: Antoni Azor Garcia

Tribunal titular número 02
President/a: Mercè Rigau Garcia-Gascó
Vocal 1: Jorge Carlos Perales Pons
Vocal 2: Maria Teresa Mer Santamaria
Vocal 3: Neus Saguer Canadell
Vocal 4: Laia Amagat Desoy

Tribunal suplent número 02
President/a: Rosor Rabassedas Pages
Vocal 1: Jaume Mas Fontseca
Vocal 2: Ma Inmaculada Trota Lozano
Vocal 3: Joan Gay Puigbert
Vocal 4: Marti Vila Valls

Tribunal titular número 03
President/a: Maria Carme Domingo Belando
Vocal 1: Montserrat Diaz Carreras
Vocal 2: Sandra Marsal Boyer
Vocal 3: Maria Montserra Esporrin Pons
Vocal 4: Daniel Lazaro Badenas

Tribunal suplent número 03
President/a: M. Carme Duran Salvadó
Vocal 1: Julio Garola Bartolí
Vocal 2: Marc Antoni Seguí Satorre
Vocal 3: Oriol Rodríguez Curieses
Vocal 4: Monica Ortiz de Pinedo Sole

Tribunal titular número 04
President/a: Cristina Puig Castellano
Vocal 1: Rosa Maria Salort Guerrero
Vocal 2: Marta Muñoz Ansuategui
Vocal 3: Noemí Martínez Agell
Vocal 4: Antonio José Izquierdo Álvarez

Tribunal suplent número 04
President/a: Maria Dern Garriga
Vocal 1: Joan Escoda Domènech
Vocal 2: Mireia Parellada Alfonso
Vocal 3: Jordi Cunillera Torrents
Vocal 4: Josep Macia Guila

Tribunal titular número 05
President/a: Joan Valero Molina
Vocal 1: Sandra Ubach Santamaria
Vocal 2: Lluis Burillo Toledano
Vocal 3: Immaculada Oliveres Prat
Vocal 4: Maria Casablancas Bendicho

Tribunal suplent número 05
President/a: Vicenç Bolart Vilaro
Vocal 1: Victor Beltran Geira
Vocal 2: Lluis Martínez Chinchon
Vocal 3: Josep Lluis Zaragoza Muñoz
Vocal 4: Begoña Gutierrez Casado


Especialitat: Orientació educativa

Tribunal titular número 01
President/a: Maria Mercè Berengueras Pont
Vocal 1: Emilia Viladoms Cebrian
Vocal 2: Miguel Angel Torrico Franco
Vocal 3: Maria Isabel Reverter Ramirez
Vocal 4: Simon Aparicio Benlloch

Tribunal suplent número 01
President/a: Llucia Hernandez Simancas
Vocal 1: Albert Míguez Betriu
Vocal 2: Yolanda Feligreras Lorite
Vocal 3: M. del Carmen Serrano Aused
Vocal 4: Núria Domenech Gimeno

Tribunal titular número 02
President/a: Joana Ferrer Miquel
Vocal 1: Maria Mercè Medina Roca
Vocal 2: Montserrat Solsona Rocabert
Vocal 3: Susana de la Torre Brualla
Vocal 4: Cristina Martínez Aran

Tribunal suplent número 02
President/a: Maria Pilar Barriendos Clavero
Vocal 1: Lidia Fortet Rodríguez
Vocal 2: Rosario Tomas López
Vocal 3: Jordi Alsina Garsaball
Vocal 4: M. Estany Vila Belmonte

Tribunal titular número 03
President/a: Maria Neus Agut Horna
Vocal 1: Ambrosio Gassol Noguera
Vocal 2: Oscar Puigardeu Aramendia
Vocal 3: Maria Luisa Real Garrido
Vocal 4: Anna Miro Marti

Tribunal suplent número 03
President/a: Ricard Flores Aguilar
Vocal 1: Monica Sandoval Turienzo
Vocal 2: Josefina Granero Traver
Vocal 3: Mercèdes Gil Viñas
Vocal 4: Maria Martin Garcia

Tribunal titular número 04
President/a: Maria Eliana Anguera Blanch
Vocal 1: Ana Beatriz Felez Rodríguez
Vocal 2: Rosa Maria Fernández López
Vocal 3: Immaculada Bo Barnadas
Vocal 4: Maria Farran Roig

Tribunal suplent número 04
President/a: Jaume Forn Rambla
Vocal 1: M. Antonia Maldonado Pascual
Vocal 2: Maria Nieves Alvaro Costa
Vocal 3: Cristina Guijarro Clemente
Vocal 4: Ana Navarro Biel

Tribunal titular número 05
President/a: Josep Gifre Ribas
Vocal 1: Montserrat Sampol Oliva
Vocal 2: Núria Gil Molina
Vocal 3: M.Lourdes Dalmau Bacardit
Vocal 4: Guadalupe Fernández Mascort

Tribunal suplent número 05
President/a: Lluisa Vera Aguilar
Vocal 1: Montserrat Valeriano Tevar
Vocal 2: Montserrat Quintana Morraja
Vocal 3: Felipa Ojeda Morales
Vocal 4: Gema Comas Trayter

Tribunal titular número 06
President/a: Dolors Serra Rigau
Vocal 1: Paula Ordis Lladó
Vocal 2: Rosa Maria Rodríguez Garcia
Vocal 3: Ricard Madria Garriga
Vocal 4: Montserrat Fors Cantal

Tribunal suplent número 06
President/a: Josep Tort Coma
Vocal 1: Dolors Franch Vila
Vocal 2: Joan Viñas Oller
Vocal 3: Jordi Pujadas Ribalta
Vocal 4: Silvia Matas Tapias

Tribunal titular número 07
President/a: Joan Valldaura Pujol
Vocal 1: Maria dels Dolors Sole Marin
Vocal 2: Elisa Charles Gòdia
Vocal 3: Rosa-M. Molet Torres
Vocal 4: Justo López Castan

Tribunal suplent número 07
President/a: Maria Alba Escolar Bañeres
Vocal 1: Eugenia Torreguitart Doncel
Vocal 2: Juana Balasch Pons
Vocal 3: Núria Ribe Seto
Vocal 4: Àngel Prats Ripoll

Tribunal titular número 08
President/a: M. Cinta Moriones Pellisa
Vocal 1: Lourdes Pérez Santos
Vocal 2: Maria Lourdes Valles Cobacho
Vocal 3: Josep Maria Cartanya Roca
Vocal 4: María Teresa Morales Tasias

Tribunal suplent número 08
President/a: M.Dolores Colilles Sole
Vocal 1: Margarita Gomis Blanch
Vocal 2: María Encarnaci Esquer Oltra
Vocal 3: David Calba Oliveras
Vocal 4: Anna Maria Martínez Homs

Tribunal titular número 09
President/a: Gemma Garcia Calatayud
Vocal 1: Matilde Sánchez Pérez
Vocal 2: Montserrat Valle Rebollo
Vocal 3: Elena Alonso Alins
Vocal 4: Luis M. Vega Fuente

Tribunal suplent número 09
President/a: Maria Assumpció Camps Bosch
Vocal 1: José Manuel Mera de la Torre
Vocal 2: Roser Cervera Giralt
Vocal 3: Maria Luisa Pérez López
Vocal 4: Laura Fuentes Quesada

Tribunal titular número 10
President/a: Maria Lourdes Ambros Ortiz
Vocal 1: Esmeralda Saladie Barroso
Vocal 2: Teresa Francisc Moreso Benaiges
Vocal 3: Maria José Gine Tajada
Vocal 4: Núria Sansano Ortiz

Tribunal suplent número 10
President/a: Francisca Serra Benedicto
Vocal 1: Núria Gaya Sol
Vocal 2: Justi Paga Felipe
Vocal 3: Maria José Tremoleda Vilaubi
Vocal 4: Angel Lorenzo Mancho

Tribunal titular número 11
President/a: Eva Esteruelas Castro
Vocal 1: Joana Lucas Marmol
Vocal 2: Rosa M. Falguera Rosas
Vocal 3: Núria Aguado Artigas
Vocal 4: Maria Jesus Gutierrez Romo

Tribunal suplent número 11
President/a: Mireia Roig Navarro
Vocal 1: Lourdes Canals Renau
Vocal 2: Roser Ferre Guardiola
Vocal 3: M. José de Molina Gorina
Vocal 4: Josep Álvarez Cano

Tribunal titular número 12
President/a: Jesus Viñas Cirera
Vocal 1: Margarita Viñolas Guerro
Vocal 2: Rosa Ana Garcia Figueras
Vocal 3: Elisabet Mas Sanges
Vocal 4: Miquel Agullo Barbe

Tribunal suplent número 12
President/a: Joaquin Nuñez Cabanillas
Vocal 1: Cynthia V. Sabate Pérez
Vocal 2: Maria Teresa Martínez Guardiola
Vocal 3: Francisco Tomas Castello Guiu
Vocal 4: Núria Gillue Diez

Tribunal titular número 13
President/a: Joan Lluís Espinos Espinos
Vocal 1: Silvia López Ruiz
Vocal 2: Zoraida Antich Soler
Vocal 3: Conxita Pujadas Ivern
Vocal 4: Mario Fabrega Quilez

Tribunal suplent número 13
President/a: Anna Gatell Segura
Vocal 1: Rosa Maria Perarnau Piñero
Vocal 2: Maria del Pilar de la Cueva Ventura
Vocal 3: Carolina Egea Torrecilla
Vocal 4: Miguel Oscar de Barrio Cardenas

Tribunal titular número 14
President/a: Ramon Coma Dosrius
Vocal 1: Mireia Caralt Salarich
Vocal 2: M.Victoria Pérez Zafon
Vocal 3: Maria Angeles Prat Valverde
Vocal 4: Alejandro Jesus Vaquero Gómez

Tribunal suplent número 14
President/a: Silvia Bonet Rioja
Vocal 1: Olivia Gaspar del Moral
Vocal 2: Maria Immaculad Balart Colom
Vocal 3: M.José Monteagudo Serra
Vocal 4: Vicente Albiol Porcar

Tribunal titular número 15
President/a: Silvia Fernández Herrero
Vocal 1: Anna Maria Sala Suades
Vocal 2: Montserrat Pujol Homs
Vocal 3: Joaquim Jornet Ribera
Vocal 4: Núria Vilarasau Soler

Tribunal suplent número 15
President/a: Neus González Estelle
Vocal 1: Lícia Palou Cots
Vocal 2: Mercè Sala Suades
Vocal 3: Laura Massegu Bruguera
Vocal 4: Gemma Turallas Fontseca


Especialitat: Tecnologia

Tribunal titular número 01
President/a: Roser Cusso Calabuig
Vocal 1: Sergi Campos Aviles
Vocal 2: Ernest Ferrer Batlle
Vocal 3: Antonio Pinto Llona
Vocal 4: Pere Rius Cardona

Tribunal suplent número 01
President/a: Francesc Maldonado Benitez
Vocal 1: Juan Pedroche Clouté
Vocal 2: Yolanda Asuncio Bayona Marzo
Vocal 3: Jorge Orts González
Vocal 4: Ernest Tomas Ferrer

Tribunal titular número 02
President/a: M. José Fernández Mostaza
Vocal 1: Ana Maria Graell Fite
Vocal 2: Marc-Aureli Avià Faure
Vocal 3: Joan Maria Fonollosa Massana
Vocal 4: M Lourdes Franques Domenech

Tribunal suplent número 02
President/a: Salvador Comas Uriz
Vocal 1: Jesus Carlos Diez Rioja
Vocal 2: Mateu Fornos Gil
Vocal 3: M. Teresa Xanxo Pascual
Vocal 4: Maria Milagros Frechilla Pérez

Tribunal titular número 03
President/a: Neus Heras Navarro
Vocal 1: Encarnacion Mar Ballesteros Ruiz
Vocal 2: Raquel Diego Gallardo
Vocal 3: Marc Mas Vidal
Vocal 4: Ramon Riera Garriga

Tribunal suplent número 03
President/a: Yolanda Fort Vilaseca
Vocal 1: Josep Maria Bartrina Marti
Vocal 2: Natalia Arques Carbonell
Vocal 3: Eva Sala Darne
Vocal 4: Francesc X. Segura Riu

Tribunal titular número 04
President/a: Jesús Campa Falcon
Vocal 1: José Vicente Rambla Bort
Vocal 2: Laureano Huguet Caufape
Vocal 3: Montserrat Guardia Sierra
Vocal 4: Alba Huix Prat

Tribunal suplent número 04
President/a: Carmen G. Badia Roig
Vocal 1: Rebeca Barrera Climent
Vocal 2: Carles Godia Charles
Vocal 3: Artur Guillamet Sabate
Vocal 4: Marta Escola Ribes

Tribunal titular número 05
President/a: David Garcia Garcia
Vocal 1: David Ribes Canut
Vocal 2: Maria Candela Ribera Ruiz
Vocal 3: Jaume Gebelli Borras
Vocal 4: M. Montserrat Magrané Cots

Tribunal suplent número 05
President/a: Jordi Piñol Munté
Vocal 1: Celia Llurba Mort
Vocal 2: Cristobal Selma Tamarit
Vocal 3: Josep Costa Savall
Vocal 4: Remei Adserias Sans

Tribunal titular número 06
President/a: Enrique Ignacio Ara Laplana
Vocal 1: Ignacio Lucena Otero
Vocal 2: Belen Layana Daza
Vocal 3: Jordi Isabal Angles
Vocal 4: Yolanda Ovejas Rodríguez

Tribunal suplent número 06
President/a: Josep Villacampa Bofill
Vocal 1: Manuel Asensio Vicedo
Vocal 2: Sergio Llufriu Cuadros
Vocal 3: Maria del Valle Martínez Pérez
Vocal 4: Antonia Borda Boreu

Tribunal titular número 07
President/a: Josep Felip Blanch
Vocal 1: Jordi Boadella Rabes
Vocal 2: Angel Luis Gómez Rincon
Vocal 3: Sonia Fullana Alfonso
Vocal 4: Marta Jansana Borrajo

Tribunal suplent número 07
President/a: Maria Neus Barranco Cosialls
Vocal 1: Salvador José Cervera Valero
Vocal 2: Monica Zamora Sanchon
Vocal 3: Maria Montserra Arias Morales
Vocal 4: Juan Carlos Grau Pueyo

Tribunal titular número 08
President/a: Joan Segovia Vázquez
Vocal 1: Higinio Fernández Benítez
Vocal 2: Antonia Abello Faixes
Vocal 3: Jeremias Soler Gimenez
Vocal 4: Isabel Morgo Quiñonero

Tribunal suplent número 08
President/a: Rebeca Ibañez Garcia
Vocal 1: Virgilio Gonzalo Edesa
Vocal 2: Manuel Barroso Pelaez
Vocal 3: Maria Neus Domingo Vila
Vocal 4: Silvia Espinosa Pérez

Tribunal titular número 09
President/a: Alba Oliveras Calveras
Vocal 1: Bartolomé Hernández Valero
Vocal 2: Cristina Blaya Gongora
Vocal 3: Francesc Garofano Montoro
Vocal 4: Victoria Alexan Martin Sánchez

Tribunal suplent número 09
President/a: Bladimiro Díaz López
Vocal 1: Carles Gamez Badell
Vocal 2: Sergio Suitino Cordoba
Vocal 3: Celia Rigol Yanguas
Vocal 4: Maria Isabel Bestue Bestue

Tribunal titular número 10
President/a: Fr. Javier Eroles Castro
Vocal 1: Jordi Farré Saurí
Vocal 2: Mario Antonio Cambredo Aparicio
Vocal 3: Carmen Huguet Portella
Vocal 4: Maria Rosa Manzano Sola

Tribunal suplent número 10
President/a: Ramon Maria Graells Cistero
Vocal 1: David Francisco Fernández Domper
Vocal 2: Antoni Bonet Ribaudi
Vocal 3: Nicolau Sagrera Castells
Vocal 4: José Ramon Oltra Altisent


Cos: Professors d'escoles oficials d'idiomes

Especialitat: Francès EOI

Tribunal titular número 01
President/a: Mercè Sans Mestre
Vocal 1: Jovita Valentin Fernández
Vocal 2: Maria Carmen Martínez Torralba
Vocal 3: Maria Garcia López
Vocal 4: Silvia Juana Abos Viscasillas

Tribunal suplent número 01
President/a: Laura Grau Aragones
Vocal 1: Emma Sison Martínez
Vocal 2: Pedro Mariano Serna Ruiz
Vocal 3: Roman Planas Guenard
Vocal 4: Mercèdes Vilaplana Duran-Sindreu

Tribunal titular número 02
President/a: Joan Solanich Pie
Vocal 1: Maria del Mar Simon Huerta
Vocal 2: Marciala Sánchez Avendaño
Vocal 3: Corinne Marguer Royer Ep López
Vocal 4: Monica Masip Ruiz

Tribunal suplent número 02
President/a: Sylvie Josephin Lambion
Vocal 1: Maria Sans Dabau
Vocal 2: Maria-Angeles Bricio Salido
Vocal 3: Maria Lourdes Tarradas Iglesias
Vocal 4: Eulalia Noguera Consola


Cos: Professors d'escoles d'arts plàstiques i disseny

Especialitat: Dibuix artístic i color

Tribunal titular número 01
President/a: Eva Chavarria Puyol
Vocal 1: Núria López Ribalta
Vocal 2: Marià Dinares Coma
Vocal 3: Antonio Mico Floriach
Vocal 4: Jordi Isern Torras

Tribunal suplent número 01
President/a: Maria José Vidal Devesa
Vocal 1: Gloria Cot Reig
Vocal 2: Roser Pascual Franquesa
Vocal 3: Antoni Garcia Serrat
Vocal 4: Rosa Capell González


Especialitat: Disseny gràfic

Tribunal titular número 01
President/a: Sonia Jou Caballero
Vocal 1: Judith Gabriel Gine
Vocal 2: Laura Francesca Bellver Poissenot
Vocal 3: Sergi Antoni Mariñosa Plaza
Vocal 4: Eusebi Vila Delclos

Tribunal suplent número 01
President/a: Mireia Cases Cervos
Vocal 1: Marc Albertí Collado
Vocal 2: Montserrat Marsa Alaman
Vocal 3: Montserrat Sayol Salomo
Vocal 4: Xavier González Xargay


Especialitat: Mitjans audiovisuals

Tribunal titular número 01
President/a: Elisabet Salvador Guillen
Vocal 1: Nelson Grassot Redondo
Vocal 2: Maria Ángeles Ballester Mas
Vocal 3: Eduard Antoni Ducros Marsol
Vocal 4: Juan Antonio Chafer Uralde

Tribunal suplent número 01
President/a: Beatriz Gil Gómez
Vocal 1: Alfonso Sala Montañes
Vocal 2: Cristina Fonseca Pablos
Vocal 3: Maria Beltran Jimenez
Vocal 4: Luisa Diaz Álvarez



Motius d’abstenció per ser membre d’un tribunal d’oposició

El termini per manifestar l'abstenció és de set dies naturals a partir de la publicació al DOGC de la resolució de nomenament dels tribunals, la qual s'ha de notificar amb la documentació acreditativa corresponent al president del tribunal, que resoldrà el que sigui procedent.


Llei 30/1992, de 26 de novembre, de règim jurídic de les administracions públiques i del procediment administratiu comú. Article 28 

2. Són motius d’abstenció els següents:

a) Tenir interès personal en l’assumpte de què es tracti o en un altre en la resolució del qual pugui influir la d’aquell; ser administrador d’una societat o entitat interessada o tenir una qüestió litigiosa pendent amb algun interessat.

b) Tenir parentiu de consanguinitat dins del quart grau o d’afinitat dins del segon amb qualsevol dels interessats, amb els administradors d’entitats o societats interessades i també amb els assessors, representants legals o mandataris que intervinguin en el procediment, així com compartir despatx professional o estar associat amb aquests per a l’assessorament, la representació o el mandat.

c) Tenir amistat íntima o enemistat manifesta amb alguna de les persones que s’esmenten a l’apartat anterior.

d) Haver tingut intervenció com a perit o com a testimoni en el procediment de què es tracti.


e) Tenir relació de servei amb una persona natural o jurídica interessada directament en l’assumpte, o haver-li prestat en els dos últims anys serveis professionals de qualsevol tipus i en qualsevol circumstància o lloc.

  • Comenta amb Blogger
  • Comenta amb Facebook
Item Reviewed: Oposicions docents: Publicació dels tribunals Rating: 5 Reviewed By: David T CCOO
Scroll to Top